7 stánků, které musíte na Czech Masters navštívit!

Czech Masters

Je tu víkend a s ním i hlavní program třetího ročníku D+D REAL Czech Masters. Díky hvězdám, které se probojovaly do finálových kol, se na Albatrossu očekávají mraky fanoušků. Bavit se přitom mohou jak na hřišti, tak mimo něj.

Už během úvodních dvou kol dorazili na European Tour do Česka tisíce fanoušků. Během všedních dnů to ale byla pouze předzvěst toho, co přijde o víkendu. Kór, když si ho zahrají třeba John Daly nebo Lee Westwood.

Na fanoušky ale nečekají pouze hráči, ale i spousta zábavy v turnajové vesničce. Třeba pánové se tak mohou nechat ostříhat nebo oholit v pánském holičství, dámy pak nepohrdnou spoustou nejen golfové módy.

A i děti si mají kde hrát, když na ně čekají jak mobilní školky, tak hračky.

Zde vám nabízíme tipy na 7 stánků, které byste při své návštěvě Czech Masters rozhodně neměli minout. A to z mnoha důvodů.

Loudmouth

Kvůli tomuhle křiklounovi, jak zní český překlad "Loudmouth", rozhodně neohluchnete, ale dost možná oslepnete. Ty vzory jsou skutečně bláznivé.

Ano, bavíme se o značce, která od pasu dolů obléká Johna Dalyho, takže už asi víte, o čem je řeč. Když pak budete mít kliku, potkáte se na stánku přímo s Long Johnem!

Škoda

Hned vpravo za vchodem do areálu na vás čeká stánek Škodovky, který na první pohled není až tak zajímavý. Dokud vaše oči nenarazí na "Testovací jízdy registrace".

Ano, Škodovka přivezla na Albatross své nejatraktivnější modely a vy se v nich můžete projet. Pouze však na vlastní nebezpečí - dost možná se pak nebudete chtít vrátit do svého až doteď miláčka.

Nespresso

Máte rádi kávu? Tak to si v turnajové vesničce rozhodně najděte stánek Nespressa.

Nejen že vám zde připraví jejich skvělou kávu, ale navíc za ni nezaplatíte ani korunu! Pro návštěvníky je totiž zdarma.

Pilsner Urquell

Pokud ve svém pitném režimu dáváte raději přednost plzeňskému, určitě se vám zalíbí stánek Pilsner Urquell.

Jako památku na Czech Masters si domů můžete odnést nějaký ten PU artefakt, ať už s golfovou, či jinou tématikou.

A pokud dostanete chuť na jedno orosené, stačí udělat pár kroků a...

Raiffeisen Bank

To, že stánek Raiffeisen Bank nejde minout, jelikož je prakticky přímo uprostřed turnajové vesničky, je jedna věc. Tou hlavní však je, že ho golfisté většinou minout nechtějí.

Jejich soutěživost je totiž donutí vystoupat na speciální green a popasovat se s ostatními v puttovací soutěži. Ti nejlepší se pak utkají v neděli po dohrání posledního flightu před slavnostním vyhlášením na greenu osmnáctky o 100 000 korun.

Pokud nebudete tím šťastným a navíc si doma zapomenete hotovost, netruchlete. Pomůže vám přistavěný bankomat.

Golf in Austria

Do Rakouska jezdí čeští golfisté hodně rádi a není se čemu divit. Krásná hřiště, krásná příroda a vstřícní lidé kam se podíváte.

Je to i případ stánku Golf in Austria, kde navíc můžete soutěžit o pobyt v čtyřhvězdičkovém hotelu Wastlwirt a dvě hrací fee na hřišti golfového klubu Lungau.

Hästens

Až toho budete mít plné kecky, skočte si zarelaxovat do milionových postelí Hästens.

Skvělá kvalita spojená se skvělou společností zajistí, že velmi brzy nebudete vědět, že vás něco bolelo.

Ne že však prospíte ty nejlepší hráče!

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení