Brýle, které vám na hřišti řeknou, jak máte hrát!

Bose

Nejsme až tak staří, přesto nad některými technologickými novinkami kroutíme nechápavě hlavou. A to stále častěji. Tou poslední je informace o těchto slunečních brýlích od Bose, které vám na hřišti dokáží do detailu naplánovat vaši hru.

Základem jsou samotné brýle, které nesou označení BOSE FRAMES. Asi dobře chápete, že to nejsou obyčejné brýle. Tyhle "okuláry" v sobě totiž mají zabudované reproduktory a mikrofon.

A další věci, aby to všechno mohlo fungovat.

Výsledkem jsou brýle podporující AG, tedy augmented reality, neboli rozšířenou realitu. Ta dokáže obohatit váš běžný život o další dimenze, v tomto případě především o hudební doprovod.

Díky Bluetooth propojení s vaším mobilním telefonem si do očí uší můžete pouštět nejrůznější muziku. Přitom nepotřebujete žádná sluchátka, zvuk jde přímo z nožíček, a to tak vychytaně, že si toho často ve vašem okolí nikdo nevšimne. Pořád kroutíme tou hlavou.

Technologie prostě uhání mílovými kroky a zde se nevyhnula ani golfu. Bose se totiž dohodl na spolupráci s lidmi stojícími za populární aplikací GolfShot, která tak je s brýlemi kompatibilní.

Už tak nemusíte na hřišti mžourat na dispelej telefonu, abyste se dozvěděli, jak daleko od jamky po druhé ráně jste. Aplikace pošle nejen tuto informaci do brýlí, a ty vám to řeknou.

Právě jsme si defintivině ukroutili hlavu.

Pokud máte chuť to vyzkoušet, brýle, které se dělají ve dvou variantách Alto (na hlavní fotce níže) a Rondo (výše), stojí 200 dolarů, tedy zhruba čtyři a půl tisíce korun. A aplikaci už asi máte, nebo ne?

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení