Wie přerušila kariéru, zatím do konce tohoto roku

Michelle Wie

Americká golfistka Michelle Wie byla kvůli zdravotním problémům nucena předčasně ukončit golfovou sezonu. Na turnajích ji tak minimálně do konce roku 2019 neuvidíme, a je otázkou, zda se ještě golfová šampionka k soutěžnímu golfu vrátí.

Wie má problémy od loňského roku, kdy se rozhodla trable s pravou rukou, především pak zápěstím, řešit operací. Jenže problémy přetrvávají, tejpy během hry nestačí, bolest neustupuje.

V minulém týdnu se vrátila po dvouměsíční pauze na KPMG Women's PGA Championship, jenže ze hřiště odcházela v slzách a po kolech za 84 a 82 ran neměla šanci na to, projít cutem.

"Stále se snažím být ohledně všeho optimistická. Ale také musím poslouchat své tělo, což se mi zatím moc nedařilo. Chtěla jsem se už vrátit a zjistit, co se stane," řekla po turnaji.

O týden později na sociálních sítích oznámila, že se do konce roku na hřišti neobjeví: "Poté, co jsem letos udělal vše proto, abych mohla hrát, tak jsem se rozhodla opustit do konce roku soutěžní golf."

"Já i můj tým věříme, že mi to dá šanci se konečně úplně uzdravit. Nemohu vám dostatečně poděkovat za nekonečnou lásku a podporu. Znamená to pro mě všechno," dodala v emotivním příspěvku.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení