Lieser je v Lipsku v TOP 10, cut dal na PGT také Pospíšil

Ondřej Lieser

Ondřej Lieser pokračuje ve výborných výkonech z posledních týdnů. Na dalším turnaji Pro Golf Tour je v Lipsku po dvou kolech na děleném sedmém místě, finálovou rundu si ve středu zahraje i Michal Pospíšil.

Lieser poslední akci PGT vyhrál, když naprosto jasně vyhrál v polském Gradi Golf Clubu. A předtím si připsal dělené deváté místo z brněnské Kaskády. Nyní je blízko dalšímu umístění v elitní desítce.

Do Leipziger Golf Open 2019 vstoupil v pondělí rundou v paru, v úterý pak na hřišti Golf & Country Club Leipzig poztrácel dvě rány. S ohledem na ostatní výsledky to ale není nic až tak hrozného.

Pod parem jsou totiž po dvou kolech jen dva hráči. Vedoucí Němec Hurly Long s mínus 4 a druhý Nizozemec Dylan Boshart (-3). Už hráči na děleném třetím místě jsou jednu nad parem a pak už je Lieser.

Středeční finálové kolo si zahraje z českých hráčů ještě Michal Pospíšil, který se v úterý jako jeden z mála dostal do červených čísel, když zahrál za mínus jedna, a s celkovým skóre +5 je na děleném 24. místě.

Cutem naopak neprošel Štěpán Daněk (+10), který tak bude mít více času na přesunutí se na slovenské Penati, kde ho od čtvrtka čeká turnaj D+D REAL Slovakia Challenge ze série Challenge Tour.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení