Bude ze mě Tiger? Když děti na Kunětické Hoře hrají golf

celá fotogalerie (5) » Děti a SNAG

Na hřišti zuřila dramatická bitva o cut. Někteří hráči se snažili si na poslední chvíli vylepšit skóre, jiní čekali, jestli jim jejich výsledek bude stačit na postup. Když jste se ale podívali u závěrečného greenu přes cestu, hned jste se ocitli v jiném světě. Děti si tam během D+D REAL Czech Challenge mohly vyzkoušet, jaké šance mají na to se stát třeba novým Tigerem Woodsem.

Čtyři lidé přichází na improvizované odpaliště. Chlapec se napřáhne, udeří do míčku a ten letí. Jan Cafourek tleská. Před chvílí dohrál svojí osmnáctku, teď je na hřišti znovu.

Jen na menším a s menšími golfisty. V rámci připravené akce se věnuje dětem, které si přišly vyzkoušet své herní dovednosti.

Ale nejen profesionální golfisté, hrají i rodiny. Klučina, který se na hřiště pustil asi deset minut po Cafourkově "flightu", se chytá odpálit míček. Jenže ho trefí tak, že nadzvedne i obruč označující prostor pro odpal. Zamotá se do ní a přichází exploze smíchu.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (5)

I tohle je turnaj druhé nejprestižnější evropské golfové série. Nejen nervydrásající bitvy o titul, ale také zábava pro celou rodinu.

Pořadatelé turnaje nechávají atrakci otevřenou i během víkendových kol. Nadále je tak možné se přijít podívat skvělé hráče a u toho si zkusit, co s holí a míčkem dovedete sami. 

I takto může vypadat golf na Challenge Tour

 

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení