ON-LINE: Finále Czech Masters. Daly jde s Westwoodem

John Daly

Finálový den D+D REAL Czech Masters rozhodne o vítězi. Obhájí titul z loňska Thomas Pieters? Nebo bude slavit někdo z jeho pronásledovatelů? Sledujte náš online a nic důležitého vám neunikne.

 • Peterson vítězí!

  Oba hráči hrají na poslední jamce birdie, což znamená jediné. Vítězem 3. ročníku D+D REAL Czech Masters se stal Američan Paul Peterson.

  17:05
 • T3 Howell a Evans

  Na hřišti už je pouze poslední flight a je tak jasné, že na děleném třetím místě skončí se skóre -11 Angličané David Howell a Ryan Evans. Páté místo pak po loňském třetím obsadí Matthew Fitzpatrick.

  Zbývá vyřešit poslední tajenku - kdo vyhraje?

  16:57
 • Sedmnáctka nic nemění

  Jak Peterson (-14), tak Pieters (-13) hrají na sedmnáctce par a na poslední jamku tak jde s vedením o ránu Američan.

  16:48
 • Peterson ve vedení!

  Peterson trefil na tříparové šestnácte fantastickou ránu z týčka a pouze doklepával do birdie. Díky tomu se posunul na skóre -14 a dvě jamky před koncem vede o ránu před Pietersem.

  16:29
 • Kameny na Albatrossu

  Které kameny na odpalištích během Czech Masters se vám líbí nejvíce?

  16:15
 • Fitzpatrick ze hry?

  Mladý Angličan hraje bogey na patnáctce a pohoršuje si na -10.

  15:51
 • Lídři skórují

  Peterson i Pieters hrají na dvanáctce birdie. Oba jdou na -13 a hráčům na děleném druhém místě odskakují na dvě rány.

  15:34
 • Chybička se vloudila a nemáme vedoucího

  Peterson málem zachránil par na 11. jamce úžasným bunker-shotem, míč mu cinknul o tyč. Pak z toho bylo ale jisté bogey, které mu bere pozici vedoucího a s -12 zas dělí první místo s Pietersem. Ten ne a ne zabrat do mínusových hodnot dnes. Má na to už jen sedm jamek.

  15:19
 • Westwood i Daly si spravili náladu na posledním greenu

  Ukázkovým zakončením do birdie se s turnajem loučí John Daly i Lee Westwood. John tak klesá na -1, Lee se vrací k původním -4, se kterými dnes začínal. Konec dobrý, všechno dobré!

  15:16
 • Howel se proeagloval na třetí pozici!

  Zatímco jednoznačný lídr posledních tří dnů Pieters dnes tak tak udržuje své včerejší skóre -12, výš a výš stoupají další hráči. Aktuálně David Howell eaglem na 12. jamce nasbíral dvě rány, které dnes ztratil dvěma bogey a stoupá tak na třetí místo. Podívejte se na Howellovu mistrnou ránu.

   

   

  15:04
 • Hvězdný flight tápe

  Lehkou nepohodou se s turnajem loučí jeho dvě hlavní hvězdy John Daly a Lee Westwood. Daly sice na úvodní devítce začal dvěma birdie a útočil na TOP 10, ta druhá mu ale vůbec nevychází. Poztrácel na ní už pět ran, poslední dvě na šestnáctce kde trefil vodu.

  Westwood si na tříparové 16. jamce naopak trochu spravil náladu chip-inem do birdie, díky kterému se posunul na skóre +1 pro kolo a -3 celkově. 

  14:47
 • Američan lídrem

  Závěr úvodní devítky pořádně zamíchal pořadím v čele!

  Američan Peterson zahrál birdie na devítce a posunul se na samostatné první místo se skóre -13. Obhájce titulu Pieters na něho tak ztrácí ránu, protože zahrál pouze par a v paru jde i celé kolo.

  O dvě rány zpět jsou Fitzpatrick a Karlsson, který už byl na skóre -11, pak ale zahrál bogey na desítce.

  14:33
 • 329 yardů? Žádný problém!

  Nejdelší drive na deváté jamce dal dnes Mat Fitzpatrick. Podívejte se na 329metrového dlouhána, který Angličanovi zajistil birdie a posun na dělenou třetí pozici s -10, jen dvě rány za duem Pieters - Peterson.

  14:12
 • Mr. Birdie padá dolů

  Zcela mistrný začátek dnešní hry s pěti birdie na prvních pěti jamkách Dán Joachim Hansen "zazdil" dvěma bogey, a tak se zas propadá, aktuálně na dělenou 9. pozici. A to už dnes sdílel třetí místo!

  13:55
 • Pieters ztrácí ložená birdie a musí se dělit o první místo

  Tam, kde včera skóroval s naprostou samozřejmostí, dnes neproměňuje, nervy finálového kola jsou jistě na pochodu. Na sedmé jamce Pieters neproměnil narozdíl od včerejška a předvčerejška do birdie (oba putty lízly jamku), a tak se Pieters zas musí s Petersonem dělit o -12 na prvním místě. Třetí je stále Robert Karlsson s -10.

  13:48

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení