Vstávat! Volá Woods v jednu ráno. I tak se chystá na The Open

Tiger Woods wake up call

I takhle se 15násobný major šampion připravuje na velký turnaj. Tiger Woods je proslulý perfekcionista, a tak nepodcení sebemenší maličkost, aby příští týden uspěl na The Open. Na major v Severním Irsku se připravuje doma i tak, že vstává v evropském čase.

To proto, aby až přijede do Portrushe, nemusel se již vyrovnávat s časovým posunem. Pochlubil se tím ve videu, které na svém Instagramu ve Stories publikoval jeho sponzor Nike. Woods v něm dává světu odhodlaně najevo, kudy vede cesta k úspěchu.

Třeba tak, že se na pětihodinový časový posun připravuje už minimálně týden dopředu tak, že vstává v jednu ráno. "Proč to zrovna teď dělám? Protože v Royal Portrush je momentálně šest ráno," vykládá se sevěžím úsměvem.

Woods je v normálním režimu ranní ptáče a ve videu vysvětluje, proč. "Pokud chcete uspět, zlepšovat se, vyhrávat, dosáhnout svých cílů, všechno začíná tím, že vstanete brzy ráno," nabádá své fanoušky. "Mějte skvělý den," zdraví je v 1:00 ET, tedy východoamerického času.

Woods od US Open nikde nehrál a udělal tak to samé, co mezi Masters a PGA Championship. V Pebble Beach skončil po závěrečném kole za 69 na děleném 21. místě a přiznal: "Cítil jsem každou ránu." I proto měl krk ošetřený kineziotapingem.

"Myslím, že si dám trochu volno a užiji si čas s rodinou," řekl později, když oznamoval, že do The Open ho nikdo na žádném turnaji neuvidí a bude se připravovat doma.

"Těším se, až vstanu, podívám se na golfové hřiště, a budu si řešit své věci," řekl Woods s tím, že bude trénovat na hřišti, které ještě nikdy nehrál a co se týče měnícího se větru bude simulovat podmínky linksových hřišť, jako je Royal Portrush.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení