Royal Portrush pod vodou, jen týden před The Open

Royal Portrush

V Severním Irsku jsou zvyklí na všelijaké počasí, a tak není divu, že organizátory letošního The Open doslova vylité nebe jen týden před startem příliš nevzrušuje. I když si určitě představovali lepší podmínky na přípravu, než tyhle vodní hrátky, které do Royal Portrush dorazily.

Už když jsme vám ukázali, v jakých podmínkách trénuje přímo na místě Justin Rose, bylo patrné, že do County Antrim dorazily pořádné dešťové mraky. To byl ale teprve začátek, alespoň se dalo hrát.

To už ale nebyl případ čtvrtka, kdy na fairwayích bylo snadnější pádlovat, než hrát golf. Nekonečný déšť vytvořil na hřišti doslova laguny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Everybody stay calm...we got this...#britishopen #royalportrush

Příspěvek sdílený Darren Cave (@darrencave13),

Letos mohou hráči i fanoušci zapomenout na The Open na vyprahlé fairwaye. Hřiště bude asi pořádně nasáklé vodou, a to přesto, že se předpověď má pro nejblížší dny zlepšit.

V nejbližších třech dnech se má nad Royal Portrush vyjasnit, a tak budou mít hráči do pondělí šanci potrénovat relativně v suchu. Od úterý má ale zase pršet, i když ne tak vydatně, jako v posledních dnech.

Každopádně všem, kteří se na letošní The Open chystají, doporučujeme přibalit si do kufru náhradní pláštěnku. Platí to i pro našeho reportéra Jonáše Mencla, kterému tak už nyní závidíme o trochu méně.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení