Vlčková zabrala. V Indianě dala cut a veze dolary

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková uhrála na turnaji Symetra Tour v Indianě 33. místo a teprve počtvrté v sezóně absolvovala všechna turnajová kola. Na Donald Ross Classic předvedla tři vyrovnaná kola.

Česká profesionálka prožívá těžkou sezónu. Vinou zranění se jí nedaří podle představ, a tudíž se jí ani nedaří navázat na loňskou velmi úspěšnou premiérovou sezónu na ženském okruhu Symetra Tour.  

Od turnaje ve French Licku v Indianě by se ale mohla odrazit. Po třech solidních kolech (73-69-72) obsadila se skóre +1 dělené 33. místo, což je její druhý nejlepší výsledek sezóny po 23. místě na The Forsyth Classic.

K 3 924 dolarů přidala dalších 1 703 a celkovou sumu výdělku na Symetra Tour i s loňským rokem posunula na 28 085 dolarů.

V pořadí Volvik Race for the Card patří Češce 100. místo, přičemž jen nejlepších 10 hráček si na konci sezóny zajistí přímý postup na LPGA, což je i cíl Vlčkové.

Tříkolový turnaj v Indianě ovládla Patty Tavatanakit. Thajská hráčka přestoupila k profesionálkám teprve před dvěma měsíci a už má první vítězství. Dokráčela k němu po skvělých 64 ranách (-7) ve finálovém kole.

Konečné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení