Phil Mickelson před The Open zhubl 7 kilo, pil jen vodu a kafe

Phil Mickelson

Každý se na The Open připravuje jinak. Tiger Woods vstával na Floridě v jednu hodinu ráno, aby si zvykl na evropský čas. Phil Mickelson pak týden pil pouze vodu a kafe, aby své tělo dostal trochu do formy. A už v Royal Portrush věří, že to nakopne jeho sezonu.

Když Mickelson v únoru vyhrál turnaj v Pebble Beach, určitě si představoval povedenější sezonu, než jaká přišla. Od té doby z dvanácti turnajů neprošel na šesti cutem a jen jednou se podíval do TOP 20.

I kvůli tomu v poslední době trochu omezil své vystupování na sociálních sítích, které letos zásoboval vtipnými videi. Ať už šlo o cvičení lýtek, nebo vtipné historky z jeho bohaté golfové kariéry.

Nyní se ale na Twitteru opět po čtrnácti dnech připomněl v krátkém videu z Irska, ve kterém vysvětluje, proč se zase začal trochu více věnovat své hře a svému tělu, na úkor legrácek na internetu.

"Buďme teď chvilku vážní. Nějaký čas jsem teď nic nenahrál na internet, protože se soustředím na sebe a na svou hru. V posledních deseti dnech jsem udělal, jak já říkám, tvrdé obnovení," začíná Lefty své video, ve kterém stojí jen v tričku a kraťasech na hřišti Royal Portrush.

Důvod? "Chtěl jsem něco změnit a dělat věci lépe. Zhubnul jsem o 15 liber (cca 7 kilogramů, pozn. red.) a urychlil jsem to za šest dní jen s vodou a speciálním plánem na kávu pro wellness."

"Jsem teď tady v Irsku na krásném místě a připravuji se na British Open. Nevím, jestli mi to pomůže hrát lépe nebo ne, ale chci tomu dát všechno, abych byl znovu ve své nejlepší formě," dodal Mickelson a slíbil, že v budoucnosti bude se svými vtipnými videi pokračovat.

"Teď to ale musím brát vážně," zakončil svůj vzkaz fanouškům.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení