Vyhlášení soutěže s Pilsner Urquell a The Open 2019

Pilsner Urquell 2019

Známe vítěze naší letošní druhé tipovací soutěže s Pilsner Urquell a na rozdíl od US Open jsme dokonce u prvního místa ani nemuseli rovnou sáhnout po doplňující otázce. Triumf Shanea Lowryho v Royal Portrush totiž jeden ze soutěžících skutečně odhadl.

Tím největším odborníkem naší soutěže se tak stala Anna Slámová, která nejen že odhadla, že se Shane Lowry stane vítězem 148. The Open, ale ani nebyla tak daleko od vítězného skóre. Tipovala 272, v reálu to bylo 269 (-15).

Vítězka tohoto kola naší soutěže s Pilsner Urquell se tak může těšit na zásobu plzeňského piva na celou sezonu, tedy spíše už na její závěr.

Něco tak nejspíše zbyde na zimní večery...

Skóre, které bylo druhou otázkou, tak hrálo roli až u čtyř vítězů druhé ceny, kterou je plato 24 půllitrových plechovek Pilsner Urquell. Zde už byla potřeba trefit přesně, a i tak se nedostalo na všechny. Rozhodoval čas.

Čtyři nejrychlejší tipéři výsledku 269 ran (-15) byli Michal Prokop, Tomáš Studničný, Zdeněk Kamelander a Jiří Wagner. Jejich šampiony přitom měli být Brooks Koepka, Tiger Woods, Rory McIlroy a Jon Rahm.

Gratulujeme všem výhercům a ti, co na pivo tentokrát nedosáhli, dostanou další šanci si zasoutěžit už přesně za měsíc, kdy budeme tipovat šampiona TOUR Championship na PGA Tour. Do té doby, hezkou hru!

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení