VIDEO: Pomalá hra? Na metrový putt potřebovala minutu a půl

Jillian Bourdage

Jestli jste alergičtí na pomalou hru, tak si raději následující video ani nepouštějte. Vzniklo během finálového duelu US Junior Girls Championship mezi Američankou Jillian Bourdageovou a Číňankou Ye Lei a opět dokazuje, že pomalou hru řeší na jakékoliv úrovni málokdo.

Byl to velmi napínavý duel, který Lei vyhrála až na poslední 36. jamce. O šest jamek dříve, když vedla o jamku, přitom musela přihlížet nekonečné přípravě své soupeřky na metrový putt do paru.

Jasně, šlo o hodně a Bourdageová se v tu chvíli musela v hlavě srovnávat s nevyužitou birdie šancí, díky které mohla zápas srovnat. Nic z toho ale neznamená, že se na metrový putt musí připravovat minutu a půl.

Abychom byli naprosto přesní, tak uplynula minuta a 27 vteřin, než označila po předchozím puttu svůj míček a následně se pro něj po dohrání puttu do jamky ohnula do jamky.

Mrkněte a pokuste se u toho neusnout.

Předpokládáme, že Brooks Koepka měl chuť se při sledování tohoto videa oběsit. Někteří další hráči se pak k němu vyjádřili přímo na Twitteru.

"Sledování tohoto prostě bolí," napsal třeba Eddie Pepperell. Nás ale nejvíce pobavila poznámka Riche Beema, který se pořádně rozepsal.

"Sledoval jsem, jak to minula, poté jsem odešel, nechal se ostříhat, umyl si auto, podíval se na film, skočil do čistírny, šel do banky vyřídit si hypotéku, přečetl všechny Shakespearovy práce, stavil se na nákup a pak se k tomu vrátil a sledoval, jak bere míček z jamky," pobavil Beem.

Kdyby to tedy nebylo vlastně fakt smutné...

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení