Czech Masters není pouze turnaj, opět zamíří na Vltavu

Exhibice na Vltavě

Turnajový týden D+D REAL Czech Masters toho nabídne mnohem více, než pouze čtyři kola od čtvrtka do neděle. Zajímavé věci budou k vidění už od pondělí, kdy se do Česka začnou sjíždět největší hvězdy šestého ročníku. Přímo v Praze pak bude rušno především v úterý.

Nejprve se největší hvězdy turnaje společně s organizátory a hlavními partnery představí novinářům během úterní tiskové konference v hotelu Mandarin Oriental na Malé Straně.

Setkání s novináři začne ve 12:30 a z hráčů se ho zúčastní Ernie Els, Lee Westwood, Pádraig Harrington a domácí Stanislav Matuš. V přímém přenosu ji bude vysílat stanice Golf Channel.

To samé platí pro následnou Raiffeisenbank exhibici na Vltavě, která proběhne od 15:15 pod Karlovým Mostem, kde se vybraní hráči, partneři a mladí golfisté z projektu České golfové federace "Se školou na golf" budou pokoušet trefit green na plovoucím pontonu.

Raiffeisenbank exhibice na Vltavě 2018

Úterní program pak uzavře Players party v restauraci Aureole, kterou letos okoření ochutnávka vín Ernieho Else s jeho osobním komentářem.

Středa bude na Albatrossu patřit tradičním Pro-Amům, když proběhnou stejně jako před rokem dva – jeden dopolední a jeden odpolední. Pozvaní hosté tak budou mít možnost zahrát si společně s hráči turnaje a poprvé si letos na Albatrossu zasoutěžit. A naposledy také potrénovat.

Exhibice Padraiga Harringtona z roku 2018

Od čtvrtka do neděle už půjde do tuhého, ale stále bude čas také na zábavu. Tu si pro golfové fanoušky připraví ve čtvrtek od 14:30 na drivingu při své exhibici Lee Westwood a Padraig Harrington.

V sobotu pak dojde na tradiční soutěže Souboj klubů na sedmé jamce po dohrání všech flightů a BEAT the PRO, při které se amatéři budou pokoušet přímo v rámci turnaje pokořit na šestnáctce profíky.

Beat the Pro během Czech Masters 2018

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení