Dětský Pro-Am v Motole vyhrál domácí tým Jakuba Švarce

Oldřich Nechanický dětský Pro-Am

Už podruhé proběhl o druhé srpnové sobotě na devítijamkovém hřišti Golf Clubu Praha dětský Pro-Am ve spolupráci s Czech Pro-Am Teaching Tour. Triumf slavil domácí tým Jakuba Švarce.

Ve formátu Texas Scramble nastoupilo devět týmů, složených z jednoho profíka a tří mladých amatérských hráčů, či v případě mariánskolázeňské skupiny Oldřicha Nechanického výlučně tří hráček (na snímku).

Cannon start spustil turnaj v půl desáté a tempo čtveřic bylo závratné. Vždyť za pouhé dvě hodiny se dohrálo! Takže přicházející déšť stačil být ještě mírný, než se po skončení spustil naplno.

Profesionálové se mohli zapojit do hry až od druhé rány, s výjimkou tříparové osmičky, kde soutěžili o Nearest to Pin.

Nejmladší hráče, s průměrem kolem devíti let, přivezl Milan Vantuch z Albatrossu, a tak byla skupina odměněna speciálními dárky. Cenu za profesionální Nearest, vůz Seat na víkend, získal Matyáš Neuwirth.

A pak se už vyhlašovaly nejlepší čtveřice. Třetí byl s 34 ranami mstětický flight Jakuba Jandy (Kristýna Malinová, Štěpánka Dušková a Pavel Urbanec) a první dvě místa patřila domácím z Motola.

Druhou příčku za 32 úderů brali Jiří Moučka a mladíci Ondřej Rous, Sebastián Hájek a Jakub Hlubocký, jinak svěřenci dalšího motolského profesionála a zároveň ředitele turnaje Jana Juhaniaka.

Triumf o jedinou ránu, s výsledkem 31, slavil Jakub Švarc a jeho sestava Jiří Musil, Kristián Moglinicky a Petr Tran.

Vítězný tým Jakuba Švarce.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení