Ze slavného The Players uvidíte každou ránu každého hráče

The Players

Divácký zážitek ze slavného The Players bude v příštím roce opět o něco intenzivnější. A nebavíme se nyní o těch šťastlivcích, kteří se dostanou přímo na hřiště TPC Sawgrass. Ještě více než oni totiž uvidí fanoušci online na internetu. Uvidí vlastně úplně všechno.

PGA Tour plánuje pro svůj vrcholný turnaj roku nabídnout fanouškům naprosto novou zkušenost při sledování golfu.

A to každou ránu každého hráče během každého kola.

Postará se o to zhruba 120 kamer, některé statické, jiné pohyblivé. Internetový přenos tak odstartuje už v 7:40 místního času a skončí o dvanáct hodiny později. Zajistí ho NBC Sports Group.

"Naší vizí je přinést každou ránu na každém turnaji PGA Tour živě a na vyžádání (on demand) k našim fanouškům. A toto je první krok k tomu, aby se tak stalo," řekl Rick Anderson, šéf mediálního oddělení PGA Tour.

Přenos si budou moci pustit předplatitelé PGA Tour Live na službě NBC Sports Golf a pak také ti, kteří mají předplacené Amazon's Primě Video.

S podobnou možností sledovat turnaj přišli letos také organizátoři Masters, fanoušci si ale mohli vybírat jen z některých hráčů na webu. Tentokrát bude vše živě online a k dispozici budou všichni hráči.

"Budete moci kliknout na jakýkoliv flight a sledovat, jak hraje. Uděláme to pro každého hráče ve startovním poli," potvrdil Luis Goicouria, vicepresident pro média na PGA Tour. "Nedívali jsme se na to z pohledu, kdy někdo chce sledovat určitého hráče. Už řadu let ale víme, že budoucnost našeho sportu zahrnuje možnost nabídnout našim divákům vše, co se děje. V golfu je to ale hodně obsahu," dodal.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení