Růžový Bubbův driver opět v prodeji, můžete přispět na charitu

Bubba Watson

Tu šanci už jste měli dvakrát. Nyní si můžete ikonický růžový driver Bubby Watsona pořídit potřetí. Do oběhu jich jde rovných 6000 kusů a z prodeje každého půjde 60 dolarů na charitu. Celkově se tak díky Watsonovým driverům vybere na charitu už přes milion dolarů.

Cena jednoho driveru PING G i s unikátním coverem bude okolo 500 dolarů, v přepočtu tedy zhruba 12 000 korun. Objednat si ten svůj můžete u mnoha autorizovaných prodejců PING po celém světě.

Nadace Bubby Watsona přitom těžila i z předchozích dvou várek těchto růžovek. Až se tak vyprodá aktuálních šest tisíc kousků, překročí celkový počet vybraných peněz na dobrou věc milion dolarů.

"Ping a rodina Solheimů je neskutečně štědrá v tom, že vrací něco zpět do hry díky myšlenkám, jako jsou limitované edice růžového driveru. Velmi si cením jejich podpory ať už na hřišti, tak mimo něj," vzkázal Watson.

Na jeho slova navázal šéf a zakladatel Pingu John A. Solheim: "Bubba má spoustu nápadů a jeho rozhodnutí odlišit se skrze růžový driver a shaft umožňuje vůbec podobnou akci uspořádat."

"Poprvé jsem se s ním setkal jako s teenagerem a členem našeho týmu je od roku 2003, kdy se stal profíkem. Má velké srdce, a tak pokračuje díky svým úspěchům v golfu v pomoci potřebným, hlavně dětem," dodal Solheim.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení