Exhibice na fotbalovém hřišti. Lefty ji vyhrál, i když hrál napravo

NFL exhibice

Phil Mickelson je prostě bourák. Před druhým turnajem play-off FedEx Cupu si se svými rydercupovými parťáky odskočil na exhibici na fotbalový stadion New England Patriots, kde ovládl připravenou exhibici narest to pin. A to i přesto, že hrál na pravou stranu!

Patrioti jsou totiž před startem nové sezony NFL mimo město, a tak si jejich Gillette Stadium mohli propůjčit golfisté. Konkrétně osm Američanů, kteří už mají jistou účast na letošním Ryder Cupu.

A aby před blížící se bitvou s Evropou v Hazeltine trochu stmelili partu, uspořádali si soutěž, kdo se nejvíce přiblíží 78 yardů vzdálené vlajce. Všichni přitom museli použít wedge kapitána Davise Lova III.

Což mohl být pro Mickelsona problém, jako jediný z týmu totiž hraje nalevo. Jenže nebyl, populární Američan skončil ze všech nejblíže, když se provizorní jamce přiblížil na něco málo přes metr.

Ve čtvrtek pak o svém vítězství referoval v dějišti Deutsche Bank Championship a dával si pozor, aby byl pořádně slyšet.

"Upřímně, není tak těžké hrát golf na pravou stranu. Myslím, že opravdovou výzvou a zábavou je pokusit se hrát nalevo," dobíral si své parťáky z rydercupového týmu.

Pak ale přiznal: "Trefovat wedge není tak těžké, ať už nalevo, nebo napravo. Mnohem těžší je to s dlouhými holemi, jako je driver."

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení