McIlroy plánuje náročné jaro. Bude hrát i v týdnu před Masters

Rory McIlroy

Ačkoliv to u těch největších hvězd nebývá časté, Rory McIlroy bude hrát turnaj v týdnu před Masters. Od pondělí nová světová jednička se na Valero Texas Open vrátí poprvé od roku 2013, aby zde vyladila formu na jediný major, který jí chybí ve sbírce.

McIlroy tak volí stejný scénář jako naposledy před sedmi lety. Tehdy skončil na Valero Texas Open druhý, než zamířil do Augusty. Na Masters pak skončil na děleném 25. místě.

Nejbližší start třicetiletého Ira proběhne na Genesis Invitational, kam se poprvé od roku 2015 vrátí jako světová jednička. McIlroy tam odstartuje rušné období, protože je přihlášený také na Arnold Palmer Invitational a na The Players, kde bude obhajovat loňské vítězství.

Dohromady se dvěma podniky WGC v Mexiku a Texasu ho tak čeká pořádná porce sedmi turnajů v devíti týdnech zakončených na Masters.

Mezi největší jména, která zatím na Valero Texas Open potvrdila účast, patří kromě McIlroye také bývalí vítězové turnaje Charley Hoffman, Zach Johnson, Jimmy Walker, Kevin Chappell a Brendan Steele.

A zahraje si tu také Lee Westwood, který se na Valero přijede stejně jako McIlroy rozehrát před Masters, na kterém se ukáže poprvé od roku 2017.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení