Cafourek zahájil sezónu. Cut má na PGT v Maroku daleko

Jan Cafourek

Jan Cafourek má za sebou první kolo v nové sezóně. Na Pro Golf Tour v marocké Casablance v něm na turnaji Open Palmeraie Country Club 2020 zahrál 79 ran (+7) a patří mu dělené 144. místo ze 168 startujících.

Cafourek začal turnaj na hřišti Casa Green Golf z jedničky. Začal berdíkem na 2, ale vzápětí přišlo první bogey na 3. Na 6 a 7 přidal další dvě bogey, načež uzavřel první devítku dabláčem na 9.

Na 10 a 12 zahrál opět dvě bogey, než na 15 podruhé v kole berdíkem skóroval. Na 17 však zaznamenal své druhé double bogey dne.

V pátek čeká Cafourka druhé turnajové hřiště Palmeraie. Do druhého kola půjde z druhé devítky v 10:50 místního času se ztrátou šesti ran na cut, kterým projdou do finálového hráči v TOP 40 včetně dělených míst.

Se skóre -7 se po prvním kole usadili na čele leaderboardu Francouz Mathieu Decottignies Lafon a Polák Mateusz Gradecki. První zapsal 64 ran na Palmeraie s parem 71, druhý 65 ran na Casa Green Golf s parem 72. Oba mají náskok jedné rány před čtveřicí nejbližších pronásledovatelů.

Průběžné výsledky turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení