Tiger je zpět! V říjnu chce hrát turnaj na PGA Tour

Tiger Woods

Golfový svět se možná dočká jednoho velkého návratu. Po vleklých zraněních by se měl na greenech znovu objevit Tiger Woods. Někdejší světová jednička doufá, že by se mezi 13. a 16. říjnem mohl představit na turnaji Safeway Open v kalifornském městě Napa.

Woodse mohli fanoušci naposledy v soutěžním zápřahu sledovat loni v srpnu na Wyndham Championship, kde skončil na 10. místě. 

Měsíc nato ale musel absolvovat operaci zad. Následně přišla ještě jedna a od té doby golfová legenda absentuje.

“Zda budu moci opravdu hrát, záleží na tom, nakolik pokročí pokrok v mém zotavování. Momentálně je ale naděje, abych byl připraven a mohl vyrazit na turnaje,” věští optimisticky Woods, jenž se kvůli zranění propadl až na 711. místo světového žebříčku.

Úvodní podnik PGA Tour by přitom v Tigerově podzimním kalendáři neměl zůstat osamocen. Představit se chce také Turkish Airlines Open a jeho turnaji Hero World Challenge.

"Mohl by to být zábavný a zajímavý podzim. Bylo těžké žít bez turnajů. Jsou pro mě důležité, ale tentokrát jsem nic nechtěl zanedbat ve svém léčení a také nic neuspěchat,” tvrdí Woods.

Přes optimisticky naplánovaný kalendář však vítěz 14 majorů ví, že návrat na hřiště nebude jednoduchý a čeká ho ještě velká dřína, aby mohl opět konkurovat světové špičce.

"Moje rehabilitace už se dostala do bodu, kdy se opravdu cítím komfortně a bez potíží a můžu tak dělat nějaké plány. Ale stále mám před sebou ještě hodně práce,” dodává Woods.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení