Golf House na Chodově zavřel své brány. Víme, co bude dál

Golf House

Možná jste si toho už při své cestě Prahou všimli, nebo vám dorazil do mailové schránky informační mail. Velká prodejna Golf House na Chodově uzavřela své brány, o konec se však nejedná. Již brzy se v nových prostorách ukáže na Černém Mostě.

Spekulovalo se o tom několik týdnů a v polovině února se to stalo realitou. Golf House, který dlouhá léta sídlil v ulici Türkova hned vedle prodejny Decathlon, zavřel své brány. Podle všeho však ne nadlouho.

Jen je v budoucnu otevře na jiné adrese.

"Decathlon se zajímal o naše prostory dlouhodobě, nyní však projevil o přenechání našich 1300 metrů čtverečních skutečně výrazný zájem. Dohodli jsme se, když se pro nás jedná o výhodné vykoupení naší smlouvy," řekl nám Jiří Hobelant, jednatel společnosti.

Ten tak se svým týmem po necelých šesti letech opouští Jižní Město a v rámci Prahy se vydá na východ, konkrétně na Černý Most. Právě tam by měla být do několika týdnů otevřena nová dočasná prodejna.

"Jsme těsně před cílem, právě uzavíráme poslední smlouvy. Více vám proto říci nemohu, ale 1. března bychom se měli přesunout do mobilní přechodné prodejny," prozradil Hobelant a dodává: "Během léta se přemístíme do klasické pobočky, která bude také na Černém Mostě."

Je dobře, že se nejedná o další konec golfové prodejny. V posledních měsících totiž ukončil kvůli insolvenci činnost obchod GolfProfi a uzavřena byla také kamenná prodejna All4Golf v Čakovicích.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení