Kdo půjde s Tigerem při comebacku? Lefty už se hlásí

Phil Mickelson

Hned poté, co oznámil návrat, začalo se mluvit o tom, jak bude obnovená premiéra Tigera Woodse vypadat. Měla by proběhnout od 13. října na turnaji Safeway Open a dá se předpokládat, že to - slovy Roryho McIlroye - bude cirkus. Kdo ale půjde s Tigerem ve fligtu?

Čekalo se více než rok než někdejší světová jednička, ubitá operacemi pochroumaných zad, ohlásí návrat. Woods se připravoval, comeback odkládal. Ohlásil ho teprve nyní. 

Až poprvé zase vkročí na hřiště k soutěžnímu golfu, strhne se s velkou pravděpodobností nevídané šílenství. Jeho flight bude tím nejsledovanějším, jaký otevírací turnaj nové sezony PGA Tour uvidí.

A tak se nabízí otázka, kdo bude mít tu čest, kráčet na úvodních dvou osmnáctkách po Woodsově boku. První zájemce už se přihlásil.

“Doufám, že budeme spolu. Byla by to zábava. Zbožňoval bych to. Je skvělé ho mít zpět a doufejme, že je psychicky schopný se připravovat tak, jak potřebuje,” vyslovil přání Phil Mickelson, jenž s Woodsem v minulosti svedl několik památných bitev.

Teď by byl pro bývalého neohroženého krále světového golfu určitě důstojným parťákem při pokusu o návrat do špičky.

“Nevím, jak je na tom se zdravím. Neviděl jsem ho. Těším se, že spolu strávíme čas během Ryder Cupu. Myslím, že to pro něj bude skvělá motivace. Navíc pak bude mít týden volna,” komentoval Lefty a připomněl tím ještě jednu Tigerovu povinnost.

Na letošní Ryder Cup totiž Woods nepojede jako hráčská opora amerického celku. V Hazeltine by však měl být jako asistent k ruce kapitánu Davisi Loveovi III. 

Pak přijde zmíněný týden volna a 13. října už Woods zřejmě vymění týmové povinnosti opět za ty individuální. Kromě Safeway Open chce do konce roku absolvovat ještě Turkish Airlines Open a Hero World Challenge.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení