G-Mac řeší další problém, musel zavřít dvě restaurace

Graeme McDowell

Nejen že nemůže hrát, protože světové golfové série jsou kvůli pandemii koronaviru COVID-19 přerušené, ale navíc musí Graeme McDowell řešit problémy také ve svém vedlejším byznysu. Se svými partnery totiž musel ve Spojených státech zavřít dvě restaurace.

V zámoří už totiž také musely zavřít všechny restaurace. McDowell přitom spoluvlastní hned dvě. V roce 2013 otevřel na Floridě svou první Nona Blue Modern Tavern a o tři roky později druhou v blízkosti TPC Sawgrass. 

"Museli jsme zavřít brány, protože náš model není založený na jídle s sebou. My jsme restaurace, kam musíte dorazit a pobýt. Proto jsme museli přijmout těžké rozhodnutí a zavřít obě restaurace," řekl McDowell během středečního konferenčního rozhovoru s novináři.

Se svými investičními partnery musí řešit, co dál. Obě restaurace totiž zaměstnávají zhruba 70 lidí, které mají zatím jistotu, že dostanou výplatu za tento měsíc. Co bude dál zatím nikdo neví.

"Získal jsem díky tomu pohled očima pracujícího Američana, jak velká věc tohle je po finanční stránce. Je to po celém světě, že?" nevěří populární G-Mac, jak rychle nabraly věci nepříznivý vývoj.

A zatím není jisté, kdy se vše otočí k lepšímu: "Měli jsme dvě prosperující restaurace, a teď jsme museli zavřít. Bude těžké je udržet po následující tři měsíce. Je to děsivé, jak rychle tím může být byznys po světě zasažen."

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení