Pojede Watson na Ryder Cup? O víkendu bude trénovat s Američany

Bubba Watson

Patří mezi skupinku hráčů, kteří musí doufat, že jim Davis Love III udělí svou závěrečnou divokou kartu. Jak to tak ale vypadá, pozice Bubby Watsona s ohledem na letošní Ryder Cup je lepší, než u ostatních.

O tomto víkendu se totiž podle zpráv zámořského Golf Channelu zúčastní informativního tréninku amerického týmu přímo v Hazeltine, kde se bude 41. ročník Ryder Cupu konat.

Watson si místo v týmu nezajistil v kvalifikaci, přestože mu patří ve světovém žebříčku sedmá příčka. A nedostal ani jednu z prvních tří divokých karet, které udělil Love začátkem tohoto týdne.

Pro mnohé hráče je Watson nepopulárním společníkem, což podle mnohých může být za tím, že ještě není nominován do současného amerického týmu. Jeho kapitán ale něco takového popírá.

"Je to přesně naopak, v šatně je oblíbený. Ano, je trochu výstřední a podivný, ale to i Phil Mickelson," řekl Love, který prý Bubbu už po olympiádě upozornil, že je zde ještě jedna divoká karta po TOUR Championship.

A tak musí Watson čekat. Stejně jako například Daniel Berger, Justin Thomas, Kevin Kisner a Ryan Moore. Právě to jsou nejvážnější adepti na poslední volné místo v americkém týmu.

Je otázkou, co s plány Davise Lova III udělá víkend v Hazeltine, kterého se kromě Watsona zúčastní také Rickie Fowler, Brooks Koepka, Dustin Johnson, Jimmy Walker, Phil Mickelson a Brandt Snedeker.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení