OBRAZEM: Nové luxusní sídlo Rickieho Fowlera za 340 milionů

celá fotogalerie (25) » Nové luxusní sídlo Rickieho Fowlera

Florida se může těšit na dalšího věhlasného golfového residenta. Do města Jupiter, kde už se v minulosti usídlil mimo jiné sám Tiger Woods, míří Rickie Fowler. Ten se bude brzy stěhovat do luxusní residence, která má přímo na zahradě svou vlastní jamku.

A samozřejmě nejen to. Pozemek o rozloze zhruba 4500 metrů čtverečních má vedle toho své vlastní molo, dům pak disponuje šesti ložnicemi, devíti koupelnami nebo garáží pro šest aut.

Nebylo to zadarmo.

Fowler, který si sice v tomto týdnu nezahraje TOUR Championship, ale v tom příštím nebude chybět na Ryder Cupu, za svůj nový domov vysolil na dřevo 14 000 000 dolarů. To je v přepočtu skoro 340 milionů korun!

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (25)

Během sedmi let, které zatím strávil na PGA Tour, si 27letý Američan vydělal zhruba 23 milionů dolarů.

To však nejsou jeho jediné výdělky. Další eura posbíral na European Tour, kde už vyhrál dva turnaje, a dost možná mnohem více získal ze sponzorských smluv.

Fowler je totiž i přes absenci vyhraného majoru ve svém CV jedním z nejpopulárnějších golfistů na světě. A tak se není čemu divit, že jsou firmy ochotné mu platit velké peníze za to, že se spojí s jejich značkou.

Více fotek (25) luxusního sídla naleznete zde

I díky tomu si může dovolit pořídit tuto nádheru.

Ne, nezávidíme. A jestli, tak jenom trochu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení