Nejen Bubba! S americkým týmem trénovali i Berger a Thomas

Bubba Watson a Justin Thomas

Zdálo se to jako jasné vodítko k tomu, koho si vezme americký kapitán Davis Love III jako dvanáctého hráče na 41. rydercupovou bitvu do Hazeltine. Jenže nakonec nebyl Bubba Watson jediným, kdo si vyzkoušeli hřiště s většinou nominovaných hráčů.

Kromě něho si v pondělí zatrénovali pod Loveovým dohledem také Daniel Berger a Justin Thomas. Vypadá to tak, že právě mezi nimi se rozhodne, kdo doplní poslední chybějící dílek v americkém týmu.

V Hazeltine se potkali s Jordanem Spiethem, Philem Mickelsonem, Brandtem Snedekerem, Jimmym Walkerem, Brooksem Koepkou a Rickie Fowlerem. Chyběli tak Dustin Johnson, Zach Johnson, Patrick Reed, Matt Kuchar a J.B. Holmes.

Během neděle si pak tréninkovou rundu v Hazeltine dal také americký asistent Jim Furyk. Love přitom ještě úplně nevyloučil, že by zkušeného veterána povolal do boje.

Mnohem pravděpodobnější se však zdá, že ukáže právě na jednoho z trojice Watson, Thomas (oba na snímku), Berger. Právě s nimi měl po tréninku Love odletět soukromým letadlem do Atlanty, kde se v tomto týdnu rozhodne o vítězi FedEx Cupu.

Ten si na své konto připíše mimo jiné šek na 10 000 000 dolarů. Jen pár hodin po dohrání turnaje pak Love v neděli v noci oznámí svou poslední kapitánskou volbu. Stane se tak v přímém přenosu NBC o přestávce NFL.

Američané mají v Ryder Cupu na svém kontě tři porážky v řadě a z posledních deseti klání zvítězili jen dvakrát. Letos se bude hrát v Hazeltine od 30. září do 2. října.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení