OBRAZEM: Kočky! Partnerky hráčů letošního Ryder Cupu

celá fotogalerie (30) » Ryder Cup 2016

V Hazeltine to byla v uplynulém týdnu báječná podívaná. A to nejen ta golfová... Své kouzlo dávají Ryder Cupu každé dva roky také manželky a přítelkyně hráčů, které je povzbuzují přímo na hřišti. A prožívají s nimi všechny emoce.

Není třeba zdůrazňovat, že nejvíce pozornosti na sebe, jako již tradičně v posledních měsících, strhávala Paulina Gretzky. Dcera legendárního hokejisty a snoubenka Dustina Johnsona to prostě s fotografy umí.

Konkurence jí však roste v Erice Stoll, snoubence Roryho McIlroye. Ta si také každou velkou akcí přítomnost médií stále více užívá a její přítomnost si následně užívají golfoví fanoušci.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (30)

Od nepaměti je to jednoduchá rovnice. Úspěšní a bohatí sportovci bok po boku s krásnými ženami. Bylo by něco špatně, kdyby tomu tak nebylo také v golfu.

Letošní Ryder Cup to opět potvrdil.

A lze pozorovat i určité opakující se společné znaky partnerek nejlepších golfistů světa. Zatímco v americké týmu dlouhodobě jedou "bloncky", mezi Evropany mají početnější zastoupení brunety.

Tak či tak, jsou to krásné ženy. A je dobře, že jsou ozdobou každého Ryder Cupu a na své si tak přijdou i páni, když dámy mohou zamilovaně sledovat borce na hřišti. Je to díky tomu fifty fifty.

Fotky (30) krásných žen na Ryder Cupu naleznete zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení