VIDEO: 5 TOP ran Mickelsona, kterými se rozloučil se sezonou

Phil Mickelson

Phil Mickelson se v uplynulém týdnu rozloučil s golfovým rokem 2016. A nebylo to špatné loučení, na Safeway Open obsadil dělenou osmou příčku a fanoušky opět bavil svými neskutečnými kousky.

Nebyl by to Lefty, aby se několikrát během kola nedostal do neřešitelných problémů. Které samozřejmě ve většině případů vyřešil. Někdy z toho bylo zázračné birdie, jindy pohodové záchrany parů.

Nejčastěji ho pak do potíží dostávají drivy, se zbytkem své hry je Mickelson, který čeká od British Open 2013 na další triumf, spokojený.

"Musím mimo sezonu zapracovat na drivech, pak myslím, že budou následovat vítězství," věří 46letý Američan. A jakými kousky tedy v Silverado CC bavil golfové fanoušky?

Hned v prvním kole se zdálo, že se dostal do problémů na desítce. Z roughu ale vykouzlil tuhle nádhernou příhru. Easy birdie.

O den později v kole druhém se zapotil na následující jamce, tedy jedenáctce. A i když to berdíkem neskončilo, doklepnutí do paru v hustém dešti bylo OK.

Během sobotního třetího kola to jednou Leftymu ulítlo tak, že musel hrát z hlíny, kde chvíli před tím stáli diváci. V dráze pak byl rough, cestička a bunker! Žádný problém...

Do finálového kola vkročil neskutečně vyhozeným drivem, který skončil málem v autu na zahradě jednoho z domů. Výsledek na jamce? BIRDIE!

Ještě před akcí si pak Lefty vyzkoušel ve speciální výzvě, jaké je to pálit místo míčků špunty od šampaňského. A ani tady to nebyla špatná rána.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení