Westwood odhalil dějiště British Masters 2017: Close House

Close House

Po Ianu Poulterovi v loňském roce a Luku Donaldovi v tom letošním se ujme hostování British Masters v příští sezoně European Tour Lee Westwood. A už je jasné, kde se bude hrát. Podle předpokladu v resortu Close House na hřišti Colt.

Hráči se tak vydají na severovýchod Anglie, kde se loni konal PGA Senior Championship. Poulter pozval všechny do Woburnu, v minulém týdnu se hrálo díky Donaldovi na hřišti Groove.

"Jsme pyšní na to, že jsme byli vybraní jako oficiální hřiště pro British Masters v roce 2017. Akci bude hostit kdo jiný než Lee Westwood, náš profesionál a bývalá světová jednička," stojí v oficiálním prohlášení Close House.

Jeho součástí jsou dvě osmnáctky. Hrát se bude na té, kterou designoval Scott Macpherson a je pojmenovaná po architektovi Harrymu Coltovi.

Dá se očekávat, že na turnaj dorazí také velké množství skotských golfových fanoušků, protože hřiště je vzdálené jen 90 minut cesty od skotských hranic.

Jen rok po svém otevření bylo zařazené mezi 100 nejlepších britských hřišť. Jeho dominantou je obrovská socha koně, která dohlíží na hráče.

Pro představu, zde je první jamka Colt Course

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení