Suchan zazářil na Mena Tour v Kuvajtu, cutem prošel také Suk

Daniel Suchan

Hodně povedené kolo za 66 ran (-4) zajistilo Danielu Suchanovi dobrou výchozí pozici před finálovým kolem turnaje Mena Tour v Kuvajtu. Cutem pak prošel také Cyril Suk, Petr Dědek junior skvěle rozehrané druhé kolo v závěru pokazil.

Na blízkovýchodní Mena Tour zbývá odehrát už jen tři turnaje této sezony. V tomto týdnu se hraje až v Kuvajtu a do finálového kola Sahara Kuwait Championship se probojovali také dva čeští hráči.

Lépe je na tom zatím Daniel Suchan, který sice v prvním kole zahrál jednu ránu nad par, v tom druhém ale zamířil do červených čísel a zahrál jedno z nejlepších čísel dne!

Dařilo se mu především na úvodní devítce, kde ke dvěma birdie přidal také eagle na devítce. V druhé polovině kola přidal další dva berdíky, a jelikož na každé devítce zahrál jen jedno bogey, bylo z toho skóre 66 (-4).

Se třemi ranami pod par je aktuálně dělený 20., tři rány od elitní desítky.

Finálové kolo si ve středu zahraje také Suk, který je po výsledcích 72 a 71 tři rány nad parem hřiště. Patří mu dělená 48. příčka.

Na cut naopak nedosáhl Petr Dědek junior, přestože na tom byl sedm jamek před koncem lépe než Suk. Jenže v závěru kola si připsal tři bogey a jednoho dabláče a v leaderboardu se propadl na nepostupová místa.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení