John Daly přiznal: Pil jsem alkohol i během turnaje PGA Tour

John Daly

To, že si na hřišti neodpustí nějaké to cigárko, to se o Johnu Dalym ví. A ani jeho vřelý vztah k alkoholu není během jeho kariéry velkým tajemstvím. Nyní ale dvojnásobný major šampion poprvé otevřeně přiznal, že pil i přímo během soutěžního kola.

Nějaký ten zbytkový alkohol, to nebylo nic, co by Johna Dalyho mělo po bujarých nocích zastavit od hraní. Občas to na jeho výkonech bylo znát, ať už v dobrém, nebo špatném směru.

Nyní ale americký ranař přiznal, že jednou to nevydržel a musel si "loknout" přímo během soutěžního kola. Bylo to na LA Open, které se dnes hraje pod názvem Genesis Open.

"Hrálo se tak pomalu a já hrál jako první druhou devítku. Byl jsem po ní dvě nebo tři rány nad par, tak jsem šel do šatny a cvaknul jsem asi pět pivek," přiznal 50letý Daly v dokumentárním filmu ESPN "30 for 30".

Ten bude odvysílán prvního listopadu pod názvem "Hit it Hard". Více zde.

"To byl jediný případ, o kterém vím, kdy jsem pil přímo během soutěžního kola. A hrál jsem pak skvěle! Hrál jsem skvěle celý týden a skončil jsem vysoko," dodala hvězda letošního D+D REAL Czech Masters.

Tak, a teď o kolika případech John neví...

Podívejte se na Dalyho přiznání

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení