(Ne)čekaný rozchod. Mrůzek definitivně opouští Prague Golf Team

Filip Mrůzek

Ještě před týdnem byste něco takového absolutně nečekali. Od neděle ale bylo jasné, že spojení Filip Mrůzek a Prague Golf Team pořádně skřípe. Nyní doskřípalo. Ve čtvrtek se obě strany dohodly na vzájemném ukončení spolupráce.

Mrůzek, nejlepší český golfista uplynulé sezony, byl v neděli vyřazen z A-týmu golfových profesionálů Prague Golf Teamu. Tehdy se sice ještě psalo o možném návratu, ale nejen vrabci na klubovnách si cvrlikali o tom, že je to spíše začátek definitivního konce. 

Ten nastal ve čtvrtek, když podle vyjádření Prague Golf Teamu podal Filip Mrůzek písemnou žádost o opuštění týmu. Následně tak byla spolupráce písemnou dohodou obou stran definitivně ukončena.

"Je nám velmi líto, že se v podstatě po celých pět měsíců vzájemné spolupráce nedařilo najít společný pohled na základní principy, priority a dlouhodobé cesty dosažení nejvyšších cílů sportovní kariéry Filipa Mrůzka," vzkázal Michal Krejčí, šef PGT.

Podle něho bylo ukončení spolupráce jediným možným řešením: "Rozhodli jsme se proto nedržet ho dále smluvně ve spolupráci, které sám nevěří, a dále se plně soustředit na podporu, tréninkovou přípravu a turnajové účasti Stanislava Matuše, Marka Nového a Romana Šebrleho."

"Filipovi přejeme na jeho nyní již samostatné budoucí golfové cestě mnoho úspěchů a turnajová kola vždy hodně pod par hřiště," doplnil Krejčí.

GolfExtra.cz se během dne snažil získat vyjádření samotného hráče. Filip Mrůzek nám však pouze potvrdil ukončení spolupráce s tím, že je k celé situaci vázán mlčenlivostí a vše potřebné sdělí Prague Golf Team.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení