• Czech Challenge
  1

  Komentáře

  Challenge Tour Brnu sluší

  30. května 2019 – Honza Fait

  Osmý ročník D+D REAL Czech Challenge se fakt povedl. A to i díky tomu, že se poprvé nekonal v Čechách, ale na Moravě. Brněnská Kaskáda vzala turnaj velmi rychle za svůj a bylo to znát všude. A co víc, možná se to odrazilo i do výsledku českých golfistů.

 • PU Drive na Kaskádě
  2

  Bleskovky

  Nejdelší drive napálil na Kaskádě Blanco, má pivo na rok

  27. května 2019 – haf

  Dvanáctka, ze které byl pouze pro minulý týden v rámci Challenge Tour udělám čtyřpar, Španělu Emiliu Cuartero Blancovi příliš radosti nepřinášela. Až do neděle. Předvedl na ní totiž nejdelší drive dne, který skončil na fairwayi, a vyhrál díky tomu zásobu piva na rok.

 • Ross McGowan
  3

  Zprávy

  Na Kuňce Angličan končil pod vrcholem, a tak vyhrál na Kaskádě

  27. května 2019 – haf

  Unikátní sbírku všech medailových umístění z D+D REAL Czech Challenge zkompletoval letos na Kaskádě Angličan Ross McGowan. Pomyslné stříbro a bronz získal v minulosti na Kunětické Hoře, pro "zlato" si došel až letos u Brna. V neděli jasně zvítězil.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Matuš na Kaskádě pod prášky atakoval TOP 10, vyhrál McGowan

  26. května 2019 – haf

  Další skvělý výsledek zaznamenal na Challenge Tour Stanislav Matuš, který na osmém ročníku D+D REAL Czech Challenge obsadil se skóre -8 samostatné 14. místo. Z vítězství se na brněnské Kaskádě radoval Angličan Ross McGowan, který zahrál ještě o deset ran lépe.

 • Filip Mrůzek
  5

  Zprávy

  Těžší Kaskáda. Hráče více trápí, ale ti si ji užívají

  25. května 2019 – Honza Fait

  Čeští golfisté v tomto týdnu na Kaskádě velkou výhodu domácího prostředí nemají. Hřiště sice znají, ale v naprosto odlišném nastavení, než v jakém bylo přichystáno na turnaj Challenge Tour. Rozhodně si ale nestěžují, naopak. Kaskáda sklízí komplimenty ze všech stran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení