• Jan Cafourek
  16

  Zprávy

  Spoustu diváků jsem ranami i pobavil a rozveselil, těší Cafourka

  28. května 2017 – Honza Fait

  Už před startem finálového kola D+D REAL Czech Challenge věděl, že bude nejlepším Čechem na turnaji. Jan Cafourek byl totiž jediným, kdo se do víkendových kol na Kunětické Hoře podíval. A v neděli si ještě své skóre vylepšil o dvě rány.

 • SNAG
  17

  Bleskovky

  OBRAZEM: Nová krev v golfu? Děti si vyzkoušely na Kuňce SNAG

  28. května 2017 – GolfExtra.cz

  Nových golfistů nejen u nás příliš nepřibývá, a tak každá příležitost, jak seznámit nové hráče s hrou je vítaná. Jedna taková se naskytla v tomto týdnu na D+D REAL Czech Challenge, kde se mohly (nejen) děti vyblbnout na SNAGu.

 • Julian Suri
  18

  Zprávy

  Američan atakoval rekord hřiště, na Kuňce má jediného soupeře

  27. května 2017 – GolfExtra.cz

  Žádná chyba, jeden eagle a spousta birdie, to bylo třetí kolo Američana Juliana Suriho na D+D REAL Czech Challenge. Díky němu je blízko premiérového vítězství na Challenge Tour v kariéře, když v neděli bude mít na Kunětické Hoře jediného soupeře.

 • Jan Cafourek
  19

  Zprávy

  České fiasko na Kuňce, cut dal pouze Cafourek

  26. května 2017 – GolfExtra.cz

  Úvodní letošní turnaj Challenge Tour na českém území se domácím hráčům nevydařil. Do D+D REAL Czech Challenge jich šlo celkem třináct, o víkendu si ale zahraje jediný. Cutem prošel pouze Jan Cafourek, ani v jeho podání to ale nebylo v pátek úplně ideální.

 • Filip Mrůzek
  20

  Zprávy

  Mrůzek začal čtyřmi birdie, ale končí: Možná jsem přehraný

  26. května 2017 – Honza Fait

  Byl jednou z hlavních nadějí český fanoušků na Kunětické Hoře, na D+D REAL Czech Challenge ale Filip Mrůzek končí předčasně. Během úvodních dvou kol se spíše trápil a zaskvěl se pouze v úvodu druhé rundy, kdy se nadechl k záchraně. Dech ale neudržel.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení