• Šimon Zach
  21

  Zprávy

  Po Cafourkovi zářil na Kuňce i Zach. Další Češi bojují o cut

  25. května 2017 – Petr Vlček

  Jen dva Češi zahráli v prvním kole D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře pod par. Jan Cafourek je s výsledkem -4 na děleném šestém místě. K večeru zahrál skvěle i amatér Šimon Zach, který v posledním flightu dne zahrál -3, což znamená dělenou 17. pozici.

 • Jan Cafourek
  22

  Zprávy

  Cafourkův parádní start na Kuňce: Už jim nechci dávat náskok

  25. května 2017 – Petr Vlček

  Jan Cafourek vstoupil skvěle do první ze dvou zastávek Challenge Tour v České republice. Úvodní kolo D+D REAL Czech Challenge na Kunětické Hoře zahrál za -4 (68) a po prvním dnu se usadil jako nejlepší z Čechů na děleném šestém místě.

 • Šimon Zach
  23

  Zprávy

  Ze zobáka mazákem. Zacha triumf ve Slovinsku uklidnil

  25. května 2017 – GolfExtra.cz

  Má za sebou po golfové stránce ne úplně povedený rok v USA, který si ale trochu vynahradil úspěchy ve školní lavici. Zpět do golfové pohody se dostal v minulém týdnu, když jednoznačně ovládl mezinárodní mistrovství Slovinska. Před D+D REAL Czech Challenge je tak klidnější.

 • Petr Gál
  24

  Zprávy

  Gál zklidnil svou hru i hlavu, nejde už po každé tyči

  24. května 2017 – Honza Fait

  V minulém týdnu byl velmi blízko svému prvnímu cutu na European Tour, se skóre -4 mu ale na Sicílii chyběla jediná rána. I přes dílčí prohru však cítí na začátku sezony spoustu pozitivních signálů, které jsou, jak sám věří, příslibem dobrého roku.

 • Nicolas Schellong
  25

  Zprávy

  Schellong se prodloužil a slaví úspěchy, na Kuňce myslí pouze na cut

  24. května 2017 – Honza Fait

  Už nechce pouze sbírat zkušenosti. Na D+D REAL Czech Challenge má Nicolas Schellong v plánu projít cutem a zahrát si na Kunětické Hoře i o víkendu. Má proč být sebevědomý, v úvodu roku má dobrou formu, díky které zaznamenal i největší úspěch své dosavadní kariéry.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení