• Kunětická Hora
  31

  Zprávy

  Challenge Tour dorazila do Česka před 25 lety, vše začalo Playboyem

  23. května 2017 – GolfExtra.cz

  Dnes se může někomu zdát, že díky D+D REAL Czech Challenge patří Challenge Tour k České republice "od nepaměti", ale úplná pravda to není. I když, druhá nejvyšší golfová liga má u nás hluboké kořeny.

 • Ondřej Lieser
  32

  Zprávy

  Ondřej Lieser je zpět na Kuňce, nic jiného než TOP 10 nebere

  22. května 2017 – Honza Fait

  Jedná se pro něj o srdeční hřiště, kde toho hodně zažil. Ondřej Lieser a Kunětická Hora pak v tomto týdnu napíší další kapitolu svého příběhu v rámci šestého ročníku turnaje D+D REAL Czech Challenge.

 • Kunětická Hora
  33

  Zprávy

  Na Kuňce půjde i o Škodu za milion, kolik Čechů bude hrát?

  18. května 2017 – GolfExtra.cz

  Už třináct českých hráčů má jistotu startu na D+D REAL Czech Challenge, které se hraje v příštím týdnu na Kunětické Hoře. První ze dvou akcí Challenge Tour na našem území v tomto roce nabídne kromě důležitých bodů a peněz také atraktivní cenu za hole-in-one.

 • Ondřej Lieser
  34

  Zprávy

  Zklamaný Lieser těží z klidu, trénuje jako nikdy předtím

  28. dubna 2017 – Honza Fait

  Přestože si z kvalifikačních kol na Zbraslavi odnesl začátkem tohoto týdne dvě karty na turnaje Challenge Tour u nás, je Ondřej Lieser zklamaný. Chtěl být totiž stoprocentní, a tak ho mrzí, že také nezískal pozvánku na D+D REAL Czech Masters. Jinak je ale momentálně spokojený, golfem se opět baví a přiznává, že jeho trénink má konečně řád. I když trochu jiný, než byste čekali.

 • Filip Mrůzek
  35

  Zprávy

  OBRAZEM: Kvalifikační boje na Zbraslavi

  27. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Tři české šampiony přinesly kvalifikace o Czech Masters a dva turnaje Challenge Tour na našem území. V uplynulých dnech se na pražské Zbraslavi radovali nejprve dvakrát Ondřej Lieser a poté Filip Mrůzek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení