• Josef Danda
  1

  Bleskovky

  Vzdát se kávy nebo golfu? Sophiina volba! říká šéf Nespressa

  20. srpna 2018 – haf

  Zatímco kávě propadl už dávno, golfu definitivně teprve v minulém roce. Golfové sny si Josef Danda, šéf Nespressa pro český a slovenský trh, zatím plní během Czech Masters, ale už brzy by rád vyrazil do vysněných destinací. A přiznává, že občas na golfu hraje i "o kafe".

 • Beat the Pro
  2

  Bleskovky

  Vítězové soutěže o místa v Beat the Pro na Czech Masters

  17. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Vlastně nevíme, jestli dotyčným uděláme radost, nebo je dostaneme do permanentního týdenního stresu, ale jednou se do naší soutěže o účast na akci Beat the Pro v rámci letošního D+D REAL Czech Masters přihlásili, tak museli počítat s následky. A kdo tedy vyhrál?

 • Beat the Pro
  3

  Bleskovky

  SOUTĚŽ: Máte kuráž? Porazte profíky na Czech Masters!

  15. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Myslíte si, že máte pro golfový strach uděláno? Tak si s námi pojďte zasoutěžit o pět míst v Beat the Pro, speciální vložení akci letošního D+D REAL Czech Masters. Pokud se na vás usměje štěstí, budete si moci odpálit ránu během televizního přenosu turnaje European Tour.

 • Šimon Zach
  4

  Zprávy

  Známe jména! Czech Masters má jisté 10 českých golfistů

  14. srpna 2018 – pv

  Desítka českých hráčů se může těšit na to, že se příští týden představí na největším domácím turnaji sezóny. D+D REAL Czech Masters na Albatrossu, který je součástí European Tour, si zahraje osm profesionálů a dva amatéři.

 • GettyImages-996126302 (2).jpg
  5

  Zprávy

  POTVRZENO! Harrington je další hvězdou Czech Masters

  9. srpna 2018 – haf

  Pátý ročník D+D REAL Czech Masters hlásí další hvězdné jméno. Na Albatross dorazí trojnásobný major šampion Pádraig Harrington, který tak doplní už tak atraktivní startovní pole, na které se mohou v druhé polovině srpna těšit čeští golfoví fanoušci.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení