• John Daly
  1

  Zprávy

  Dalyho vzkaz do Česka: Miluji vás, uvidíme se v příštím roce!

  6. dubna 2020 – haf

  Letošní sedmý ročník D+D REAL Czech Masters musel být kvůli celosvětové pandemii koronaviru COVID-19 zrušen, a tak si čeští golfoví fanoušci neužijí mimo jiné Johna Dalyho. Ten na ně ale nezapomněl a poslal jim do Česka milý vzkaz.

 • Petr Dědek
  2

  Zprávy

  Nebyla jiná možnost než letos turnaj zrušit, říká Petr Dědek

  11. března 2020 – haf

  ​Celosvětová epidemie spojená s koronavirem Covid-19 zapříčinila zrušení letošního D+D REAL Czech Masters. Domácí golfová akce roku doplatila na nepříznivou situaci, do které se celý svět stále ještě dostává, důvody jsou přitom nejen zdravotní, ale i ekonomické. Petr Dědek, majitel pořádající společnosti Relmost, tak podle vlastních slov neměl jinou možnost.

 • Diváci Czech Masters
  3

  Zprávy

  Golfové Czech Masters 2020 se konat nebude, ruší se i turnaje Challenge Tour

  11. března 2020 – haf

  Celosvětová epidemie koronaviru Covid-19 výrazně zasáhne i český golf. Ve středu dopoledne byl zrušen sedmý ročník D+D REAL Czech Masters, který se měl v polovině srpna konat na Albatrossu. Společně s ním jsou zrušené také české a slovenské turnaj Challenge Tour.

 • Thomas Pieters
  4

  Bleskovky

  Šampion Czech Masters se vtipně obul do pomalých hráčů

  4. ledna 2020 – pv

  Dvojnásobný vítěz D+D REAL Czech Masters Thomas Pieters naznačil, že téma pomalé hry bude v golfu vyvolávat vášně i v roce 2020. Ve svém posledním tweetu v loňském roce, jen tři hodiny před půlnocí, popřál belgický vítěz z Albatrossu z let 2015 a 2019 svým pomalým spoluhráčům "vše nejlepší" dost originálním způsobem.

 • Czech Masters
  5

  Bleskovky

  Už posedmé. Předprodej vstupenek na Czech Masters byl zahájen

  12. prosince 2019 – haf

  Už sedmý ročník D+D REAL Czech Masters je na programu v příštím roce a vy si s dostatečným předstihem můžete zajistit vstupenky. A nebo je někomu darovat třeba jako vánoční dárek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení