• Thomas Pieters
  1

  Bleskovky

  Šampion Czech Masters se vtipně obul do pomalých hráčů

  4. ledna 2020 – pv

  Dvojnásobný vítěz D+D REAL Czech Masters Thomas Pieters naznačil, že téma pomalé hry bude v golfu vyvolávat vášně i v roce 2020. Ve svém posledním tweetu v loňském roce, jen tři hodiny před půlnocí, popřál belgický vítěz z Albatrossu z let 2015 a 2019 svým pomalým spoluhráčům "vše nejlepší" dost originálním způsobem.

 • Czech Masters
  2

  Bleskovky

  Už posedmé. Předprodej vstupenek na Czech Masters byl zahájen

  12. prosince 2019 – haf

  Už sedmý ročník D+D REAL Czech Masters je na programu v příštím roce a vy si s dostatečným předstihem můžete zajistit vstupenky. A nebo je někomu darovat třeba jako vánoční dárek.

 • Alfred Dunhill Championship
  3

  Zprávy

  Začíná sezóna European Tour, poprvé s oficiální českou stopou

  27. listopadu 2019 – pv

  Jen čtyři dny po skončení jedné sezóny v Dubaji zahajuje European Tour nový ročník v JAR. Pro českého golfového fanouška z toho plynou dvě zásadní sdělení. Elitní evropská túra se opět zastaví u Prahy na Albatrossu a poprvé v historii na ní má status český profesionál – Stanislav Matuš.

 • Czech Masters tribuna
  4

  Zprávy

  Czech Masters už má své místo v novém kalendáři European Tour

  3. října 2019 – haf

  Termín sedmého ročníku D+D REAL Czech Masters - 20. až 23. srpna 2020 - už známe nějaký ten pátek. Teď už ale také víme, jaké další turnaje budou českou akci European Tour obklopovat. Světlo světa totiž spatřil kalendář evropské série na nadcházející sezonu.

 • Thomas Pieters
  5

  Bleskovky

  Vítěz Czech Masters Pieters ovládl Porsche Urban Challenge

  4. září 2019 – pv

  Spektakulární městskou golfovou show si v úterý večer užívali fanoušci v Mnichově. Akce s názvem Porsche Urban Golf Challenge byla předzvěstí nadcházejícího turnaje European Tour a hostila jeho největší hvězdy. Nad všemi zazářil od letoška už dvojnásobný šampion Czech Masters Thomas Pieters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení