• Czech Masters tribuna
  1

  Zprávy

  Czech Masters už má své místo v novém kalendáři European Tour

  3. října 2019 – haf

  Termín sedmého ročníku D+D REAL Czech Masters - 20. až 23. srpna 2020 - už známe nějaký ten pátek. Teď už ale také víme, jaké další turnaje budou českou akci European Tour obklopovat. Světlo světa totiž spatřil kalendář evropské série na nadcházející sezonu.

 • Thomas Pieters
  2

  Bleskovky

  Vítěz Czech Masters Pieters ovládl Porsche Urban Challenge

  4. září 2019 – pv

  Spektakulární městskou golfovou show si v úterý večer užívali fanoušci v Mnichově. Akce s názvem Porsche Urban Golf Challenge byla předzvěstí nadcházejícího turnaje European Tour a hostila jeho největší hvězdy. Nad všemi zazářil od letoška už dvojnásobný šampion Czech Masters Thomas Pieters.

 • Diváci Czech Masters
  3

  Komentáře

  Česko už má golfové publikum

  21. srpna 2019 – Honza Fait

  Na velkém úspěchu šestého ročníku D+D REAL Czech Masters měli velký podíl fanoušci. Nejen že jich do Albatross Golf Resortu dorazily v minulém týdnu každý turnajový den tisíce, ale možná definitivně prokázali, že si podobný turnaj u nás prostě zaslouží.

 • Thomas Pieters
  4

  Zprávy

  Pietersova cesta od titulu k titulu. Czech Masters je mu osudem

  21. srpna 2019 – pv

  Thomas Pieters urazil mezi svými dvěma vítězstvími na D+D REAL Czech Masters dlouhou cestu. V roce 2015 se tu odrazil k zářivé budoucnosti. Z počátku očekávání naplňoval, přicházely další úspěchy, pak ale také trápení a zklamání a nenaplněné tužby. Až do minulé neděle, kdy se stal na Albatrossu opět šampionem.

 • Czech Masters tribuna
  5

  Bleskovky

  Padl rekord návštěvnosti Czech Masters, kolik lidí dorazilo?

  19. srpna 2019 – haf

  Už čtvrteční ruch na Albatrossu dával tušit, že se letos otřese dosavadní rekord návštěvnosti D+D REAL Czech Masters. A fantastická neděle to pouze potvrdila. Celkem si na jediný turnaj European Tour v Česku letos našlo cestu neuvěřitelných 32 047 golfových fanoušků.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení