• Els Center of Excellence
  1

  Bleskovky

  Trump ocenil práci hvězdy Czech Masters ohledně autismu

  24. dubna 2019 – haf

  Duben je mimo jiné měsícem autismu. O jeho výraznou osvětu se v posledních letech zasloužil také Ernie Els, který je zatím letošní hlavní oznámenou hvězdou turnaje D+D REAL Czech Masters. Za jeho práci pro lidi s autismem mu nyní na dálku poděkoval Donald Trump.

 • Jack Nicklaus
  2

  Zprávy

  Můj rekord se znovu třese, ví Nicklaus po Woodsově vítězství

  15. dubna 2019 – pv

  Historický souboj Tigera Woodse a Jacka Nicklause zažil v neděli v Augustě restart. Možná si po těch všech Tigerových životních i zdravotních peripetiích legendární Zlatý medvěd myslel, že jeho 18 major titulů zůstane nepřekonaných. V neděli však na Bahamách u televize sledoval, že se o svůj rekord musí znovu začít bát.

 • Shot Clock Masters
  3

  Bleskovky

  Už žádné stopky? Hráče čekají před Czech Masters prázdniny

  3. dubna 2019 – haf

  Letní prázdniny letos nebudou mít pouze školáci, ale také většina hráčů na European Tour. Z kalendáře totiž definitivně vypadl rakouský turnaj Shot Clock Masters, což vytvořilo před D+D REAL Czech Masters výraznou pauzu, dlouhou pro většinu hráčů více než měsíc.

 • Petr Dědek
  4

  Zprávy

  Petr Dědek bohatne zážitky, myslí na Ryder Cup i PGA Tour

  28. března 2019 – haf

  Ve středu si mohl Petr Dědek oficiálně "odfajfkovat" další jméno ze svého seznamu hráčů, které chce nalákat na turnaj D+D REAL Czech Masters. Jako majitel promotérské společnosti Relmost představil jako hlavní hvězdu letošního ročníku Ernieho Else, během tiskové konference pak odhalil své další plány, které s golfem ještě má.

 • TK Czech Masters
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: Představení Else jako hvězdy Czech Masters

  27. března 2019 – haf

  Ve středu zhruba půl hodiny před polednem byly v pražském hotelu Vienna House Andel’s Prague oznámeny největší hvězdy letošního D+D REAL Czech Masters. Tou nejzářivější, která na 6. ročník turnaje European Tour v Česku na Albatross dorazí, je Ernie Els.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení