• Eddie Pepperell
  6

  Bleskovky

  Na Czech Masters dal fanouškovi hůl: Byl jediný, kdo mi tleskal

  28. srpna 2018 – pv

  Eddie Pepperell má zvláštní nadání upozornit na sebe jinak, než samotnou hrou. Ačkoliv navenek působí velmi klidně, je Angličan nepochybně velmi spontánní. Na Czech Masters se o tom přesvědčil fanoušek, který mu jako jediný ve finálovém kole zatleskal.

 • Andrea Pavan
  7

  Zprávy

  Pavan po triumfu na Albatrossu: Oslavím to i s narozením dcery

  27. srpna 2018 – pv

  Když už si všichni mysleli, že je v neděli na Czech Masters rozhodnuto, vzepřel se Andrea Pavan očekávanému scénáři a rozesmutněl fanoušky Pádraiga Harringtona, kterých bylo upřímně řečeno na Albatrossu většina. Svému mnohem slavnějšímu soupeři vzal jeho první titul od roku 2016.

 • GPA girls
  8

  Bleskovky

  VIDEO: Jak to žilo v turnajové vesničce Czech Masters

  27. srpna 2018 – haf

  D+D REAL Czech Masters, to není pouze golf světové úrovně, ale i spousta zábavy pro diváky, kteří v minulém týdnu na Albatross dorazili už na pátý ročník jediného turnaje European Tour na našem území. A že si letos musel přijít na své skutečně každý.

 • Pádraig Harrington
  9

  Zprávy

  Harrington necítil zklamání: Neprohrál jsem, Andrea vyhrál

  27. srpna 2018 – pv

  Ještě v srpnu stihne Pádraig Harrington oslavit sedmačtyřicáté narozeniny. Na Czech Masters si k nim mohl nadělit předčasný dárek v podobě prvního vítězství od roku 2016. Nepovedlo se, ale trojnásobný major šampion se minimálně přesvědčil, že může stále hrát o trofeje.

 • Andrea Pavan
  10

  Zprávy

  Harrington finiš nezvládl. Czech Masters ovládl Ital Pavan

  26. srpna 2018 – Petr Vlček

  Dlouho to vypadalo, že Pádraiga Harringtona v neděli nic nezastaví v cestě za vítězstvím v pátém ročníku D+D REAL Czech Masters. Ještě po 13. jamce finálového kola vedl nad Andreou Pavanem o dvě rány. Pak ale pokazil několik ran, zatímco Ital předvedl mocný finiš a poprvé na European Tour zvítězil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení