• Thomas Pieters
  6

  Zprávy

  Nové hvězdy pro Czech Masters! Pieters i další major šampion

  3. srpna 2018 – Honza Fait

  S uzavírkou přihlášek pro letošní D+D REAL Czech Masters se ve startovní listině objevila další zajímavá jména. Vedle již potvrzených hvězd mají v plánu dorazit na Albatross vítěz turnaje z roku 2015 Thomas Pieters a v jednání je také start Padraiga Harringtona.

 • Andrew Johnston
  7

  Zprávy

  Andrew "Beef" Johnston je další hvězdou Czech Masters

  18. července 2018 – pv

  Seznam ohlášených účastníků D+D REAL Czech Masters se rozrůstá o další velkou hvězdu. Na Albatrossu se v rámci European Tour představí populární Angličan Andrew "Beef" Johnston, který si získal zástupy fanoušků nejen v Evropě, ale také na PGA Tour.

 • Danny Willett
  8

  Zprávy

  Šampion Willett je zpátky. Před Czech Masters právě včas

  13. července 2018 – pv

  Osmnáct měsíců čekal vítěz Masters 2016 Danny Willett na pořádný výsledek. Mnoho fanoušků to jen utvrzovalo v tom, že jeho zatím jediný major triumf z Augusty byl dílem štěstí a náhody, jen on sám ale věděl, jak moc trpí bolestmi. Nyní se ale vše již opět obrací k lepšímu.

 • Albatross 7. jamka
  9

  Bleskovky

  Czech Masters chystá opět Souboj klubů, zapojíte se?

  31. května 2018 – GolfExtra.cz

  V loňském roce to ještě kvůli rozmarům počasí nevyšlo, letos by však nic nemělo stát v cestě premiérovému Souboji klubů v rámci D+D REAL Czech Masters. Během sobotního třetího kola, tedy 25. srpna odpoledne, tak proběhne speciální vložená soutěž na 7. jamce.

 • Danny Willett Skype
  10

  Zprávy

  Willett na Skypu: O Praze, Masters nebo Liverpoolu

  17. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Bylo pondělí, lehce po druhé hodině. Danny Willett právě v Anglii jel autem na letiště, když byl na cestě na další turnaj European Tour do Maroka. Do toho ale zvládl ještě také jeden Skype rozhovor - s českými novináři po jeho ohlášené účasti na D+D REAL Czech Masters 2018.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení