• Jamie Donaldson
  6

  Zprávy

  Vítězi Czech Masters hrozí ztráta karty, ale nevzdává se

  20. října 2017 – GolfExtra.cz

  Je dost dobře možné, že Jamie Donaldson bude v neděli večer bez plné karty na European Tour. Šampion D+D REAL Czech Masters z roku 2014 za sebou má nepovedený rok a pokud neskončí v tomto týdnu ve Španělsku v TOP 10, bude muset zkusit Q-school.

 • Czech Masters
  7

  Zprávy

  Czech Masters 2018 zná svůj termín, kdy se bude hrát?

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už je to definitivně jasné. Největší golfová událost roku 2018 na českém území se bude konat od 23. do 26. srpna. Právě v tomto termínu se na Albatrossu uskuteční už pátý ročník D+D REAL Czech Masters.

 • Haydn Porteous na ambasádě
  8

  Bleskovky

  Šampiona Czech Masters přivítali na ambasádě JAR

  18. září 2017 – GolfExtra.cz

  Když vyhrajete velký golfový turnaj, naskytnou se vám zajímavé příležitosti, ke kterým se běžný smrtelník nedostane. A je to i případ letošního šampiona D+D REAL Czech Masters Haydna Porteouse, kterého pozvali na jihoafrickou ambasádu v Praze.

 • Roman Dolejš
  9

  Zprávy

  Tuna a půl masa i 4000 croissantů, jak se vaří pro Czech Masters?

  8. září 2017 – Honza Fait

  Turnaj European Tour, to není pouze skvělý golf a davy fanoušků, ale také spousta jídla. Neuvěřitelná spousta jídla. A nebavíme se teď o tom, co spořádají fanoušci v turnajové vesničce, pro které byl na letošním D+D REAL Czech Masters připravený speciální Food festival. V areálu je také velké množství zaměstnanců, hráčů, jejich doprovod i pozvaní hosté. O ty všechny se letos staral tým kolem Romana Dolejše, šéfa kuchyně pražského hotelu InterContinental.

 • Lee Westwood
  10

  Zprávy

  OBRAZEM: 20 nejlepších fotek Czech Masters 2017

  7. září 2017 – GolfExtra.cz

  Na Albatrossu se už vše začíná vracet do normálu a v promotérské společnosti Relmost se začíná řešit jubilejní pátý ročník D+D REAL Czech Masters v příštím roce. A tak je nejlepší čas se definitivně poohlédnout za týdnem minulým ve 20 nejlepších fotografiích.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení