• Pilsner Urquel Gavin Green
  6

  Bleskovky

  Vyhlášení soutěže s Pilsner Urquell na Czech Masters

  28. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Letošní Czech Masters bylo dalším kolem naší tradiční soutěže s Pilsner Urquell o spoustu piva. Pět výherců se už nyní může těšit na pořádné doplnění pitného režimu, které jim zajistil přesný odhad a také drive Gavina Greena na devítce z Malajsie dlouhý 322 metrů.

 • Keith Pelley
  7

  Zprávy

  Pelley: Jsem optimistický ohledně budoucnosti Czech Masters

  28. srpna 2018 – haf

  V minulém týdnu dorazil do Česka vůbec poprvé Keith Pelley, šéf European Tour. V neděli se tak osobně zúčastnil slavnostního zakončení pátého ročníku D+D REAL Czech Masters, ještě o zhruba dvě hodiny dříve ale zavítal do studia české verze Golf Channelu.

 • Eddie Pepperell
  8

  Bleskovky

  Na Czech Masters dal fanouškovi hůl: Byl jediný, kdo mi tleskal

  28. srpna 2018 – pv

  Eddie Pepperell má zvláštní nadání upozornit na sebe jinak, než samotnou hrou. Ačkoliv navenek působí velmi klidně, je Angličan nepochybně velmi spontánní. Na Czech Masters se o tom přesvědčil fanoušek, který mu jako jediný ve finálovém kole zatleskal.

 • Andrea Pavan
  9

  Zprávy

  Pavan po triumfu na Albatrossu: Oslavím to i s narozením dcery

  27. srpna 2018 – pv

  Když už si všichni mysleli, že je v neděli na Czech Masters rozhodnuto, vzepřel se Andrea Pavan očekávanému scénáři a rozesmutněl fanoušky Pádraiga Harringtona, kterých bylo upřímně řečeno na Albatrossu většina. Svému mnohem slavnějšímu soupeři vzal jeho první titul od roku 2016.

 • GPA girls
  10

  Bleskovky

  VIDEO: Jak to žilo v turnajové vesničce Czech Masters

  27. srpna 2018 – haf

  D+D REAL Czech Masters, to není pouze golf světové úrovně, ale i spousta zábavy pro diváky, kteří v minulém týdnu na Albatross dorazili už na pátý ročník jediného turnaje European Tour na našem území. A že si letos musel přijít na své skutečně každý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení