• Haydn Porteous a Daniela Vágnerová
  11

  Zprávy

  Budeme žít v Praze, prozradila přítelkyně vítěze Czech Masters

  7. září 2017 – Honza Fait

  Golf nabízí často pohádkové příběhy, ale tento je navíc šmrncnutý červenou knihovnou. Haydn Porteous před rokem našel v Česku svou, zdá se, životní lásku, v minulém týdnu u nás získal druhý titul na European Tour a nyní to vypadá, že v Praze zakotví nadobro.

 • Hero Challenge
  12

  Zprávy

  Hvězdy Czech Masters se v Anglii zúčastní velké show

  6. září 2017 – GolfExtra.cz

  British Masters se po 45 letech vrací na severovýchod Anglie a Newcastle si to náležitě užívá. I proto připravuje pro fanoušky speciální show. Zúčastní se jí největší hvězdy turnaje, včetně Lee Westwooda či Matta Fitzpatricka, kteří se ukázali i minulý týden na D+D REAL Czech Masters na Albatrossu.

 • Czech Masters
  13

  Komentáře

  K ideálu chybí úspěch českého hráče

  6. září 2017 – Pavel Poulíček

  Čtvrtý ročník D+D REAL Czech Masters překonal dvě dosavadní nej turnaje – nejsilnější startovní pole v historii a rekordní návštěvu. Ta atakovala hranici 30 tisíc diváků. Číslo je v podstatě součtem jen za tři dny, protože pátek propršel. Ukázalo se, že turnaj si díky stabilnímu termínu našel své stálé divácké a hráčské jádro, které se nabaluje.

 • Fanoušci na Czech Masters
  14

  Zprávy

  OBRAZEM: Rekordní fanoušci na Czech Masters

  5. září 2017 – GolfExtra.cz

  Některé rovnice jednoduše nedávají smysl, jsou proti logice. Tak třeba ta z letošního D+D REAL Czech Masters. Přestože se turnaj musel vyrovnat s nejhorším počasím ve své čtyřleté historii, návštěvnost byla zatím nejvyšší. Na Albatross dorazilo celkem 27 531 diváků.

 • Haydn Porteous
  15

  Zprávy

  Český příběh vítěze Czech Masters. Na Albatross určitě nezapomene

  4. září 2017 – Petr Vlček

  Nedělní vítězství ještě více upevnilo jeho již tak pevné pouto s Českou republikou a jediným turnajem European Tour na jejím území. Haydn Porteous má již rok českou přítelkyni. Nyní se pyšní dalším úlovkem, když vyhrál D+D REAL Czech Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení