• John Daly
  146

  Zprávy

  Daly v Praze řádil i s chůvou. Tady by se ti líbilo, psal Garciovi

  31. srpna 2016 – Honza Fait

  Je to deset dní, co John Daly opustil Prahu. Hráč, na kterého budou čeští golfoví fanoušci ještě dlouho vzpomínat. A podle všeho také on na týden v Česku jen tak nezapomene. Nejspíše si ho navíc zopakuje.

 • Petr Dědek
  147

  Zprávy

  Velké hvězdy přivedeme i příští rok! slibuje šéf Czech Masters

  29. srpna 2016 – Honza Fait

  Letos díky němu dorazili do Česka John Daly, Lee Westwood a další velké hvězdy světového golfu. A smělé plány má Petr Dědek, šéf promotérské společnosti Relmost, i pro příští, už čtvrtý ročník turnaje D+D REAL Czech Masters. Jedinou akci European Tour u nás chce se svým týmem zase posunout o úroveň výše.

 • Czech Masters
  148

  Zprávy

  Postřehy rozhodčího z Albatrossu: Rychlost, facelift a tresty

  26. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Jako jeden z předních českých rozhodčích nemohl v minulém týdnu chybět u golfové akce roku v Česku. Michael Jon strávil během D+D REAL Czech Masters na Albatrossu většinu týdne a zde jsou jeho tři postřehy, které během akce European Tour zaznamenal.

 • Albatross
  149

  Zprávy

  Změny na Albatrossu uspěly, Sabbatini pak načrtl skicu s dalšími!

  25. srpna 2016 – Honza Fait

  Třetí ročník D+D REAL Czech Masters byl také první velkou zkouškou pro změny na Albatrossu, které se v zimě před sezonou udály. Nové vodní jamky 1, 10 a 12 pak u hráčů zabodovaly, výrazně pak zasáhly i do jejich skórkaret.

 • Paul Peterson
  150

  Bleskovky

  Vzpomínky na Prahu. Peterson půjde v Dánsku s Fitzpatrickem

  24. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Na nedávno skončené D+D REAL Czech Masters navázali pořadatelé dánského turnaje European Tour. Na Made In Denmark půjdou v hlavním fligtu prvních dvou kol vítěz turnaje na Albatrossu Paul Peterson a Matthew Fitzpatrick.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení