• Robert Karlsson
  146

  Zprávy

  Hvězdy pro Czech Masters, díl 3. - Nervózní střelec s Ryder Cupem

  3. srpna 2016 – Adam Kotrbatý

  Patří mezi nejzkušenější hráče, kteří letos na Albatross přijedou. Robert Karlsson je produkt švédské golfové školy, která dlouhodobě slaví úspěchy. On sám má na kontě třeba vítězství v Ryder Cupu. Co předvede na D+D REAL Czech Masters?

 • Lukáš Tintěra
  147

  Bleskovky

  Další dva Češi si zahrají Czech Masters: Tintěra a Suchan

  3. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Ze sedmi na devět se rozšířil počet českých hráčů, kteří si už za dva týdny zahrají na Albatrossu třetí ročník D+D REAL Czech Masters. Na startovní listinu byli dopsáni Lukáš Tintěra s Danielem Suchanem.

 • Czech Masters
  148

  Zprávy

  3 cesty, jak se dostat ZDARMA na Czech Masters

  3. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Největší domácí golfová akce roku se nezadržitelně blíží. Třetí ročník D+D REAL Czech Masters se na Albatrossu uskuteční už za dva týdny a vy máte šanci vidět hvězdy světového golfu zadarmo!

 • Andy Sullivan
  149

  Zprávy

  Hvězdy pro Czech Masters, díl 2. - Vesmírný cestovatel ze supermarketu

  2. srpna 2016 – Adam Kotrbatý

  Ještě před pěti lety pracoval v britském supermarketu, teď jeho jméno zná celý golfový svět. Andy Sullivan prožívá kariérní vzestup. Letos však na titul z European Tour stále čeká. Dočká se ve třetím ročníku D+D REAL Czech Masters?

 • Edoardo Molinari
  150

  Zprávy

  Hvězdy pro Czech Masters, díl I. - Úspěšný stín svého bratra

  1. srpna 2016 – Honza Fait

  Když se řekne Molinari, většina golfových fanoušků si dnes na prvním místě vybaví Francesca. Jenže jeho bratr Edoardo má na svém kontě také řadu úspěchů a v některých ohledech je dokonce úspěšnější. Další kapitolu jeho příběhu budeme moci sledovat v polovině srpna všichni z první řady. Během třetího ročníku D+D REAL Czech Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení