• John Daly
  156

  Lifestyle

  Pivo jako týčko, nahý rozhovor. Jak hvězda Czech Masters baví fanoušky

  3. července 2016 – GolfExtra.cz

  Jsou na světě lidé, se kterými se za žádných okolností nenudíte. I když vás to často může ohrožovat na zdraví. Mezi ty patří i golfista John Daly. Američan, jenž bude patřit mezi hvězdy letošního Czech Masters, proslul řadou kuriózních momentů. Tady je jejich výběr.

 • Rory Sabbatini
  157

  Zprávy

  6 titulů na PGA Tour i pověst rebela. Na Czech Masters přijede Sabbatini!

  8. června 2016 – Honza Fait

  Třetí ročník D+D REAL Czech Masters bude skutečně plný golfových hvězd! K již oznámeným velkým jménům se připojuje další - Rory Sabbatini. Šestinásobný šampion zámořské PGA Tour bude další ozdobou turnaje, který se uskuteční v polovině srpna na Albatrossu.

 • Ryder Cup
  158

  Zprávy

  Ryder Cup bude poprvé v Česku! "Dotkněte" se ho během Czech Masters

  6. června 2016 – Honza Fait

  Pokud jste pořád ještě na vážkách, zda vyrazit na letošní ročník D+D REAL Czech Masters, tahle informace by měla rozhodnout, že na Albatross v polovině srpna vyrazíte. Vůbec poprvé v Česku totiž bude k vidění trofej pro šampiony Ryder Cupu!

 • Matthew Fitzpatrick
  159

  Zprávy

  Další hvězdy pro Czech Masters: Fitzpatrick, Sullivan a Karlsson

  3. června 2016 – Honza Fait

  Lee Westwoodem, Johnem Dalym a Jamie Donaldsonem to rozhodně na letošním D+D REAL Czech Masters nekončí. Na Albatross v polovině srpna dorazí nově také anglické hvězdy Matthew Fitzpatrick s Andym Sullivanem a hrající švédská legenda Robert Karlsson.

 • John Daly
  160

  Zprávy

  VIDEO: Daly zve z pláže diváky na Czech Masters. "Napálím to!"

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  Také se nemůžete dočkat letošního D+D REAL Czech Masters? Nejste sami! John Daly, jedna z největších golfových hvězd, která v polovině srpna dorazí na Česka, se na třetí ročník akce na Albatrossu také velmi těší. A zve vás k návštěvě v exkluzivním videu přímo z pláže!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení