• Hero Challenge
  21

  Zprávy

  Hvězdy Czech Masters se v Anglii zúčastní velké show

  6. září 2017 – GolfExtra.cz

  British Masters se po 45 letech vrací na severovýchod Anglie a Newcastle si to náležitě užívá. I proto připravuje pro fanoušky speciální show. Zúčastní se jí největší hvězdy turnaje, včetně Lee Westwooda či Matta Fitzpatricka, kteří se ukázali i minulý týden na D+D REAL Czech Masters na Albatrossu.

 • Czech Masters
  22

  Komentáře

  K ideálu chybí úspěch českého hráče

  6. září 2017 – Pavel Poulíček

  Čtvrtý ročník D+D REAL Czech Masters překonal dvě dosavadní nej turnaje – nejsilnější startovní pole v historii a rekordní návštěvu. Ta atakovala hranici 30 tisíc diváků. Číslo je v podstatě součtem jen za tři dny, protože pátek propršel. Ukázalo se, že turnaj si díky stabilnímu termínu našel své stálé divácké a hráčské jádro, které se nabaluje.

 • Fanoušci na Czech Masters
  23

  Zprávy

  OBRAZEM: Rekordní fanoušci na Czech Masters

  5. září 2017 – GolfExtra.cz

  Některé rovnice jednoduše nedávají smysl, jsou proti logice. Tak třeba ta z letošního D+D REAL Czech Masters. Přestože se turnaj musel vyrovnat s nejhorším počasím ve své čtyřleté historii, návštěvnost byla zatím nejvyšší. Na Albatross dorazilo celkem 27 531 diváků.

 • Haydn Porteous
  24

  Zprávy

  Český příběh vítěze Czech Masters. Na Albatross určitě nezapomene

  4. září 2017 – Petr Vlček

  Nedělní vítězství ještě více upevnilo jeho již tak pevné pouto s Českou republikou a jediným turnajem European Tour na jejím území. Haydn Porteous má již rok českou přítelkyni. Nyní se pyšní dalším úlovkem, když vyhrál D+D REAL Czech Masters.

 • Soutěž PU a Czech Challenge 2017
  25

  Bleskovky

  Vyhlášení 3. kola soutěže o pivo na rok s Pilsner Urquell

  4. září 2017 – GolfExtra.cz

  Spousta tipů se sešla v naší soutěži s Pilsner Urquell a D+D REAL Czech Masters o pivo na rok zdarma. A tentokrát se sešla také řada skeptiků, kteří tipovali, že cutem na Albatrossu neprojde jediný Čech, což se také stalo. Musel tak rozhodnout nedělní Longest drive.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení