• Lee Slattery
  21

  Bleskovky

  Na Czech Masters vede Slattery, stíhá ho Porteous

  2. září 2017 – GolfExtra.cz

  Není vůbec nereálné, že na turnaji pořádaným Relmostem zvítězí opět Porteous. Zatímco v červenci na Prague Golf Masters to byl ale Angličan Garrick, tentokrát je na D+D REAL Czech Masters ve hře Jihoafričan Haydn. Před finálovým kolem ztrácí ze druhého místa na dalšího Angličana Lee Slatteryho dvě rány.

 • Svatba na Czech Masters
  22

  Zprávy

  Czech Masters zažilo svatbu, nechyběli Daly a Westwood

  2. září 2017 – Honza Fait

  Slyšíte tóny tradičního svatebního pochodu. Nejste ale ani v kostele, ani na radnici. Jste v turnajové vesničce na D+D REAL Czech Masters, kde si v sobotu odpoledne řekli své ano Silvia a Marcel, nyní už Grachovi. A není potřeba dodávat, že to byla svatba hodně netradiční.

 • Petr Gál
  23

  Zprávy

  Na Albatrossu se vyjasnilo, finále bude bez Čechů

  2. září 2017 – Petr Vlček

  Sobota na Albatrossu přivítala hráče mnohem přívětivější tváří. Ti, kteří se v pátek trápili v hustém dešti, zimě a větru, a více čí méně ztráceli, mohli jen litovat. Ale takový je prostě golf. Doplatil na to nejen Filip Mrůzek, ale i někteří favorité. Finálová kola D+D REAL Czech Masters budou bez nich. A také bez Čechů.

 • Přítelkyně Lukáše Tintěry
  24

  Bleskovky

  OBRAZEM: Krásné ženy na Czech Masters

  2. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jsou neodmyslitelnou součástí velkých sportovních akcí a golf není výjimkou. Krásné ženy. Zavítaly také na letošní D+D REAL Czech Masters, kde na ně narazíte jak mezi fanynkami, tak hosteskami nebo samozřejmě partnerkami hráčů. Která by byla vaší favoritkou?

 • Aleš Kořínek
  25

  Zprávy

  Na Albatrossu se nedohrálo. Češi nyní doufají v cut

  1. září 2017 – Petr Vlček

  Pátek na Albatrossu ani jinak skončit nemohl. Vytrvalý a silný déšť, který zmáčel hřiště již od čtvrtečního večera, přerušil odpoledne druhé kolo D+D REAL Czech Masters. Hráči, kteří stihli svou rundu dokončit, mluvili shodně o jedné z nejtěžších zkoušek v kariéře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení