• Joshua Marshall
  1

  Bleskovky

  Šok malého fanouška. Doma na stolku našel pohár z The Open

  6. prosince 2018 – pv

  Jedenáctiletý golfový fanoušek ze skotského Dundee se dočkal velkého překvapení, když v úterý přišel domů a vkročil do svého dětského pokoje. Na stolku našel slavný Klaretový džbánek pro vítěze The Open, který byl skvělým doplňkem jeho již tak skvělé výzdoby.

 • Tommy Fleetwood
  2

  Bleskovky

  Šek na 150 tisíc dolarů přišel jinému Tommy Fleetwoodovi

  9. srpna 2018 – haf

  To se takhle ráno probudíte, a když během snídaně jen tak zběžně zkontrolujete v mobilu stav svého účtu, poprskáte se kávou, kterou právě pijete. Nebo se jí utopíte. Proč? Protože máte na účtu o 154 480 dolarů více, v přepočtu zhruba 3,4 milionu korun, než byste mít měli.

 • Francesco Molinari
  3

  Zprávy

  Uměl žít ve stínu i z něj vystoupit. Teď je Molinari šampion

  24. července 2018 – Petr Vlček

  Nejtišší v místnosti, taková pověst provází nového šampiona The Open Francesca Molinariho. Na Itala vcelku nezvyklá. Mladší ze dvou golfových italských bratrů ale dokázal vystoupit ze stínu, ve kterém se celou kariéru pohyboval.

 • Eddie Pepperell
  4

  Bleskovky

  Vzdal to a šel se opít. Druhý den hrál v kocovině o vítězství

  23. července 2018 – pv

  Nedělní tee time v 11:40 nevypadá zrovna časně, avšak pouze tehdy, pokud jste nestrávili sobotní noc na baru. To byl případ Eddieho Pepperella na The Open, který přiznal, že obešel závěrečné kolo s kocovinou. Zahrál s ní nejlepší kolo dne.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  Druhý McIlroy se necítí poražený: Došly mi jamky

  23. července 2018 – haf

  Škoda toho startu! Rory McIlroy nezvládl úvod finálového kola letošního The Open, což ho dost možná stálo pátý major titul v kariéře. Na druhé devítce ale ještě předvedl jeden útok, který ho nakonec vynesl alespoň na dělené druhé místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení