• The Open Championship
  1

  Bleskovky

  Konec nadějí. The Open 2020 bylo definitivně zrušeno

  6. dubna 2020 – haf

  Spekulovalo se o tom už minulý týden, ale to ještě R&A ve svém prohlášení zvěsti o zrušení letošního The Open nepřímo vyvracela. Nyní ale sama vydala prohlášení, že se kvůli celosvětové pandemii koronaviru COVID-19 bude hrát v Royal St George’s až v příštím roce.

 • The Open
  2

  Bleskovky

  Kde se bude hrát The Open 2023? Bude to dárek ke 100 letům

  26. února 2020 – pv

  Sto let poté, co se ve slavném golfovém klubu v Ayrshire konalo poprvé The Open, zavítá nejstarší major turnaj na světě opět do Royal Troon. Celkově se na linksovém hřišti na jihozápadním pobřeží Skotska bude hrát už podesáté.

 • Abel Gallegos
  3

  Zprávy

  Sedmnáctileté talenty vyrazily za slávou. Každý svou cestou

  23. ledna 2020 – pv

  Každý si jde svou vlastní cestou, cíl mají však oba stejný. Oba sedmnáctiletí mladíci netouží po ničem jiném, než se stát v budoucnu hvězdou světového golfu. Abel Gallegos je zatím amatér, ale už se může těšit na Masters a The Open. Jean Bekirian už má za sebou své první vítězství jako profesionál.

 • Shane Lowry
  4

  Bleskovky

  Zloba fanoušků. BBC ve své anketě téměř ignorovala golf

  17. prosince 2019 – pv

  Ačkoliv Velká Británie je země golfu zaslíbená, v prestižní anketě veřejnoprávní stanice BBC Sports Personality of the Year se to neprojevilo. Golfoví fanoušci zlostně reagovali na to, že jejich sport byl zase jednou téměř opomenut, navíc v roce, kdy se psala jeho historie.

 • The Open v Royal Portrush
  5

  Zprávy

  Návrat The Open přinesl Sev. Irsku pohádkový finanční benefit

  12. prosince 2019 – pv

  Letošní The Open, které se konalo poprvé po 68 letech v Royal Portrush, skončilo podle ekonomické studie, kterou si nechala pořádající R&A vypracovat od Sheffield Hallam University, pro Severní Irsko velkým ekonomický úspěchem. Zemi přineslo benefit 100 milionů liber (cca 3 miliardy korun).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení