• Abel Gallegos
  1

  Zprávy

  Sedmnáctileté talenty vyrazily za slávou. Každý svou cestou

  23. ledna 2020 – pv

  Každý si jde svou vlastní cestou, cíl mají však oba stejný. Oba sedmnáctiletí mladíci netouží po ničem jiném, než se stát v budoucnu hvězdou světového golfu. Abel Gallegos je zatím amatér, ale už se může těšit na Masters a The Open. Jean Bekirian už má za sebou své první vítězství jako profesionál.

 • Shane Lowry
  2

  Bleskovky

  Zloba fanoušků. BBC ve své anketě téměř ignorovala golf

  17. prosince 2019 – pv

  Ačkoliv Velká Británie je země golfu zaslíbená, v prestižní anketě veřejnoprávní stanice BBC Sports Personality of the Year se to neprojevilo. Golfoví fanoušci zlostně reagovali na to, že jejich sport byl zase jednou téměř opomenut, navíc v roce, kdy se psala jeho historie.

 • The Open v Royal Portrush
  3

  Zprávy

  Návrat The Open přinesl Sev. Irsku pohádkový finanční benefit

  12. prosince 2019 – pv

  Letošní The Open, které se konalo poprvé po 68 letech v Royal Portrush, skončilo podle ekonomické studie, kterou si nechala pořádající R&A vypracovat od Sheffield Hallam University, pro Severní Irsko velkým ekonomický úspěchem. Zemi přineslo benefit 100 milionů liber (cca 3 miliardy korun).

 • Takumi Kanaya
  4

  Bleskovky

  Známe další tři jména pro The Open 2020, jedno si zapamatujte!

  10. prosince 2019 – haf

  Některá jména pro The Open v příštím roce už jsou dobře známá, když jde především o největší golfové hvězdy, ale 46 jich vzejde z celkem 16 turnajů v rámci 2020 Open Qualifying Series, které se budou hrát po celém světě. První byl na programu v minulém týdnu v Austrálii.

 • The Open
  5

  Bleskovky

  R&A oznámila, kde se v příštím roce bude bojovat o The Open

  29. listopadu 2019 – pv

  Organizátoři The Open oznámili, které turnaje budou součástí The Open Qualifying Series pro 149. ročník britského majoru v Royal St. George’s v roce 2020. Série navštíví šest hlavních globálních Tour v 11 zemích na pěti kontinentech, a bude dohromady čítat 12 turnajů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení