• Brooks Koepka v St. Andrews
  1

  Bleskovky

  The Open vyhraju v St. Andrews, říká Koepka sebevědomě

  5. února 2019 – pv

  Brooks Koepka má hodně sebevědomí a nebojí se to dát najevo. Koneckonců má důvod. Vyhrál poslední dvě US Open a PGA Championship k tomu. Navíc je uprostřed již několikaměsíční téměř každotýdenní bitvy s Justinem Rosem o trůn světové jedničky.

 • Carnoustie Golf Links
  2

  Bleskovky

  Tragédie v Carnoustie. Potok vyplavil na hřiště mrtvolu policisty

  18. prosince 2018 – pv

  Dějiště letošního The Open, golfové hřiště v Carnoustie, bylo o víkendu svědkem tragédie. Potok Barry Burn, který jím protéká, vyplavil v neděli odpoledne tělo neznámého muže, který byl později identifikován jako místní policejní důstojník Dean Morrison.

 • Joshua Marshall
  3

  Bleskovky

  Šok malého fanouška. Doma na stolku našel pohár z The Open

  6. prosince 2018 – pv

  Jedenáctiletý golfový fanoušek ze skotského Dundee se dočkal velkého překvapení, když v úterý přišel domů a vkročil do svého dětského pokoje. Na stolku našel slavný Klaretový džbánek pro vítěze The Open, který byl skvělým doplňkem jeho již tak skvělé výzdoby.

 • Tommy Fleetwood
  4

  Bleskovky

  Šek na 150 tisíc dolarů přišel jinému Tommy Fleetwoodovi

  9. srpna 2018 – haf

  To se takhle ráno probudíte, a když během snídaně jen tak zběžně zkontrolujete v mobilu stav svého účtu, poprskáte se kávou, kterou právě pijete. Nebo se jí utopíte. Proč? Protože máte na účtu o 154 480 dolarů více, v přepočtu zhruba 3,4 milionu korun, než byste mít měli.

 • Francesco Molinari
  5

  Zprávy

  Uměl žít ve stínu i z něj vystoupit. Teď je Molinari šampion

  24. července 2018 – Petr Vlček

  Nejtišší v místnosti, taková pověst provází nového šampiona The Open Francesca Molinariho. Na Itala vcelku nezvyklá. Mladší ze dvou golfových italských bratrů ale dokázal vystoupit ze stínu, ve kterém se celou kariéru pohyboval.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení