• Hinako Shibuno
  1

  Bleskovky

  Zázrak ve Woburnu! Japonka vyhrála při prvním startu na majoru

  4. srpna 2019 – pv

  Japonka Hinako Shibuno napsala na Women´s British Open příběh jako z pohádky. Do anglického Woburnu přijela na svůj první major v kariéře a ve dvaceti letech ho vyhrála. Vedla už po třetím kole, ale o svém triumfu nakonec rozhodla až na poslední jamce. Její vítězné skóre mělo hodnotu -18.

 • Georgia Hall
  2

  Bleskovky

  Šampionce ukradli trofej. Šťastné ponožky už vyhodila

  31. července 2019 – pv

  Georgia Hallová se na tiskové konferenci před AIG Woman´s British Open koukala na trofej pro vítězku, kterou měla před sebou, obzvláště zamilovaně. Tu její, kterou loni vyhrála, jí totiž nedávno někdo ukradl, a teď by chtěla novou.

 • Women´s British Open
  3

  Zprávy

  Lexi si zapomněla pas. Skoro 40 hráček kvůli tomu čekalo den na své hole

  31. července 2019 – pv

  Když Ian Wright dorazil v pondělí konečně do Woburn Golf Clubu, dočkal se obrovských ovací. V dějišti Women´s British Open už na něj hodiny čekalo skoro čtyřicet hráček, kterým vezl bagy z Francie. Vinou Lexi Thompsonové měl mnohahodinové zpoždění.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  McIlroy se na The Open 4krát málem rozbrečel, s Lowrym si psal

  25. července 2019 – haf

  Doufal, že se bude jednat o jeho týden. Rory McIlroy chtěl ukončit čekání na další major titul na domácí půdě, kam se po 68 letech vrátilo The Open. Místo toho ale přišla hned v prvním kole facka, která ho stála celý turnaj. Ale dala mu pátek, na který nikdy nezapomene.

 • Royal Lytham & St. Annes
  5

  Bleskovky

  Nemá nohu, i tak se kvalifikoval na seniorské The Open!

  25. července 2019 – haf

  Letošní The Senior Open sice bude mít v tomto týdnu 144 účastníků, po fairwayích a greenech hřiště Royal Lytham & St Annes se však bude procházet pouze 287 nohou. Kvalifikací totiž senzačně prošel jeden z nejlepších hendikepovaných golfistů světa!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení