• Graeme McDowell
  1

  Bleskovky

  G-Mac to dokázal. Na The Open bude spát ve vlastní posteli

  10. června 2019 – pv

  Graeme McDowell se účastnil The Open nepřetržitě v letech 2004 – 2016. Po 13 sezónách pravidelné účasti však poslední dva ročníky nehrál a reálně mu hrozilo, že se nekvalifikuje ani letos. Nakonec však jedinečnou příležitost zahrát si britský major ve svém rodném městě nepropásl a nyní zažívá pocity nepopsatelného štěstí.

 • Catriona Matthew
  2

  Bleskovky

  Plaťte nám na majorech stejně, volá legenda ženského golfu

  29. května 2019 – pv

  Catriona Matthew vyzvala organizátory US Open a British Open, aby vypláceli na svých major šampionátech mužům i ženám stejné finanční odměny. Evropská kapitánka v Solheim Cupu v rozhovoru pro stanici BBC prohlásila, že takový počin by pomohl překonat propast mezi odměnami v mužském a ženském golfu.

 • James Adducci
  3

  Bleskovky

  Už vyhrál 29 milionů. Teď vsadil, že Woods vyhraje grand slam

  10. května 2019 – pv

  Sázkař, který na Masters vsadil obří částku na Tigera Woodse a vyhrál téměř 30 milionů korun, dál pokouší své štěstí. Jak již dříve avizoval, část vydělaných peněz opět vsadil na Woodse. Tentokrát rovnou na to, že Tiger letos vyhraje všechny tři zbývající majory. Do hry pustil 100 tisíc dolarů (téměř 2,3 milionů korun).

 • The Open Championship
  4

  Bleskovky

  The Open v Royal Portrush láme rekordy. Už je vyprodané

  23. dubna 2019 – pv

  Chtěli jste si v létě udělat výlet na The Open? Tak můžete, ale už nepočítejte s tím, že seženete lístky na soutěžní kola v běžné distribuci. O návrat nejstaršího majoru do severoirského Royal Portrush po 68 letech je tak obrovský zájem, že je The Open poprvé ve své historii vyprodané a láme rekordy v návštěvnosti.

 • Darren Clarke
  5

  Bleskovky

  Tradice po 159 letech končí. The Open povolilo kraťasy

  3. dubna 2019 – pv

  I R&A umožní hráčům nosit kraťasy na The Open během tréninkových kol. Končí tak 159leté období, kdy se na nejstarším majoru světa mohly nosit pouze dlouhé nohavice. Jakmile však začne první soutěžní kolo, bude opět vše při starém.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení