• Jordan Spieth
  1

  Bleskovky

  Spieth poslal do Royal Birkdale svou zázračnou 3-železo

  19. října 2017 – Honza Fait

  Byl to okamžik, který rozhodl o tom, že Jordan Spieth vyhrál letošní The Open. A také hodně kontroverzní okamžik, o kterém se mluvilo ještě týdny po turnaji v Royal Birkdale, kde bude nově vystavena Spiethova 3-železo, která byla důležitou součástí toho příběhu.

 • Danny Willett
  2

  Bleskovky

  Frustrovaný Willett volí sprostá slova, operaci zatím nechce

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Danny Willett prožívá už více jak rok trvající mistrovskou kocovinu. Po senzačním vítězství na loňském Masters se herně i výsledkově trápí a na tom se nic nezměnilo ani na letošním The Open. Sice dal cut, ale z hráčů, kteří jím prošli, skončil předposlední.

 • Alan Babický
  3

  Bleskovky

  Babický sahal po seniorském The Open, uteklo mu o jedinou ránu

  27. července 2017 – GolfExtra.cz

  Čeští golfisté byli letos velmi blízko účasti na The Open. A nemluvíme pouze o Filipu Mrůzkovi se Stanislavem Matušem, kteří začátkem července útočili na účast na nejstarším turnaji světa. Seniorské verze se totiž málem zúčastnil také Alan Babický.

 • GettyImages-821223904 (2).jpg
  4

  Zprávy

  Kuchar po The Open: Co nás dělá profíky je nezlomnost

  27. července 2017 – GolfExtra.cz

  V minulém týdnu prožil jedno z největších zklamání své profesionální kariéry. Jen o pár dní později už ale musí Matt Kuchar všechno hodit za hlavu a soustředit se na další akci. Je totiž jednou z hlavních hvězd RBC Canadian Open. A také jedním z největších favoritů.

 • Jack Nicklaus
  5

  Zprávy

  Nicklaus o triumfu Spietha: Ukázka odvahy, odhodlání a dovedností

  26. července 2017 – GolfExtra.cz

  Už je to tu zase. Srovnávání a spekulace o tom, co bude. Má šanci Jordan Spieth vyzvat Jacka Nicklause v historických tabulkách? Po velkolepém triumfu na letošním The Open optimistické hlasy opět zesílily, sám Nicklaus pak má pro Spietha jen slova chvály.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení