• Darren Clarke
  1

  Bleskovky

  Tradice po 159 letech končí. The Open povolilo kraťasy

  3. dubna 2019 – pv

  I R&A umožní hráčům nosit kraťasy na The Open během tréninkových kol. Končí tak 159leté období, kdy se na nejstarším majoru světa mohly nosit pouze dlouhé nohavice. Jakmile však začne první soutěžní kolo, bude opět vše při starém.

 • The Open Championship
  2

  Bleskovky

  The Open straší Brexit. Problém je irská hranice

  27. února 2019 – pv

  Letos se The Open vrátí po téměř 70. letech do Royal Portrush. Před tuto volbou zvažoval R&A spoustu proměnných, než se nakonec pořádající orgán rozhodl nejstarší major přidělit Severními Irsku. Zřejmě by se rozhodl jinak, kdyby tušil, že v ten samý rok bude Velká Británie čelit Brexitu.

 • Royal Liverpool Golf Club
  3

  Bleskovky

  The Open v roce 2022 přivítá Hoylake. Trump se nedočkal

  27. února 2019 – pv

  Hostitelem The Open v roce 2022 bude Royal Liverpool Golf Club. Bude to potřinácté v historii, co tento slavný anglický links přivítá nejstarší golfový major na planetě. Končí tím také spekulace, jestli se poprvé od roku 2009 bude The Open hrát v Turnberry, které od roku 2014 vlastní americký prezident Donald Trump.

 • Brooks Koepka v St. Andrews
  4

  Bleskovky

  The Open vyhraju v St. Andrews, říká Koepka sebevědomě

  5. února 2019 – pv

  Brooks Koepka má hodně sebevědomí a nebojí se to dát najevo. Koneckonců má důvod. Vyhrál poslední dvě US Open a PGA Championship k tomu. Navíc je uprostřed již několikaměsíční téměř každotýdenní bitvy s Justinem Rosem o trůn světové jedničky.

 • Carnoustie Golf Links
  5

  Bleskovky

  Tragédie v Carnoustie. Potok vyplavil na hřiště mrtvolu policisty

  18. prosince 2018 – pv

  Dějiště letošního The Open, golfové hřiště v Carnoustie, bylo o víkendu svědkem tragédie. Potok Barry Burn, který jím protéká, vyplavil v neděli odpoledne tělo neznámého muže, který byl později identifikován jako místní policejní důstojník Dean Morrison.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení