• The Open v Royal Portrush
  1

  Zprávy

  Návrat The Open přinesl Sev. Irsku pohádkový finanční benefit

  12. prosince 2019 – pv

  Letošní The Open, které se konalo poprvé po 68 letech v Royal Portrush, skončilo podle ekonomické studie, kterou si nechala pořádající R&A vypracovat od Sheffield Hallam University, pro Severní Irsko velkým ekonomický úspěchem. Zemi přineslo benefit 100 milionů liber (cca 3 miliardy korun).

 • Takumi Kanaya
  2

  Bleskovky

  Známe další tři jména pro The Open 2020, jedno si zapamatujte!

  10. prosince 2019 – haf

  Některá jména pro The Open v příštím roce už jsou dobře známá, když jde především o největší golfové hvězdy, ale 46 jich vzejde z celkem 16 turnajů v rámci 2020 Open Qualifying Series, které se budou hrát po celém světě. První byl na programu v minulém týdnu v Austrálii.

 • The Open
  3

  Bleskovky

  R&A oznámila, kde se v příštím roce bude bojovat o The Open

  29. listopadu 2019 – pv

  Organizátoři The Open oznámili, které turnaje budou součástí The Open Qualifying Series pro 149. ročník britského majoru v Royal St. George’s v roce 2020. Série navštíví šest hlavních globálních Tour v 11 zemích na pěti kontinentech, a bude dohromady čítat 12 turnajů.

 • The Open
  4

  Bleskovky

  The Open zadarmo nebude, smetla R&A žádost Sněmovny lordů

  12. listopadu 2019 – pv

  Horní komora britského parlamentu přišla s žádostí, kterou předložila pořadatelům nejstaršího golfového majoru na světě. Podle Sněmovny lordů by totiž The Open, stejně jako další významné britské sportovní události, mělo být vysíláno na bezplatných televizních kanálech.

 • Brian Martin
  5

  Bleskovky

  Kdo se stal Kedíkem roku? Rozhodl triumf na The Open

  7. listopadu 2019 – pv

  Rory McIlroy nebyl jediným Irem, který minulý týden na WGC-HSBC Champions slavil vítězství. Brian "Bo" Martin byl také mezi oceněnými, když vyhrál anketu Kedík roku za rok 2019. Pamětní vesta mu byla udělena především za to, jak letos pomohl Shanu Lowrymu k vítězství na The Open.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení