• Shane Lowry
  1

  Bleskovky

  Zloba fanoušků. BBC ve své anketě téměř ignorovala golf

  17. prosince 2019 – pv

  Ačkoliv Velká Británie je země golfu zaslíbená, v prestižní anketě veřejnoprávní stanice BBC Sports Personality of the Year se to neprojevilo. Golfoví fanoušci zlostně reagovali na to, že jejich sport byl zase jednou téměř opomenut, navíc v roce, kdy se psala jeho historie.

 • The Open v Royal Portrush
  2

  Zprávy

  Návrat The Open přinesl Sev. Irsku pohádkový finanční benefit

  12. prosince 2019 – pv

  Letošní The Open, které se konalo poprvé po 68 letech v Royal Portrush, skončilo podle ekonomické studie, kterou si nechala pořádající R&A vypracovat od Sheffield Hallam University, pro Severní Irsko velkým ekonomický úspěchem. Zemi přineslo benefit 100 milionů liber (cca 3 miliardy korun).

 • Takumi Kanaya
  3

  Bleskovky

  Známe další tři jména pro The Open 2020, jedno si zapamatujte!

  10. prosince 2019 – haf

  Některá jména pro The Open v příštím roce už jsou dobře známá, když jde především o největší golfové hvězdy, ale 46 jich vzejde z celkem 16 turnajů v rámci 2020 Open Qualifying Series, které se budou hrát po celém světě. První byl na programu v minulém týdnu v Austrálii.

 • The Open
  4

  Bleskovky

  R&A oznámila, kde se v příštím roce bude bojovat o The Open

  29. listopadu 2019 – pv

  Organizátoři The Open oznámili, které turnaje budou součástí The Open Qualifying Series pro 149. ročník britského majoru v Royal St. George’s v roce 2020. Série navštíví šest hlavních globálních Tour v 11 zemích na pěti kontinentech, a bude dohromady čítat 12 turnajů.

 • The Open
  5

  Bleskovky

  The Open zadarmo nebude, smetla R&A žádost Sněmovny lordů

  12. listopadu 2019 – pv

  Horní komora britského parlamentu přišla s žádostí, kterou předložila pořadatelům nejstaršího golfového majoru na světě. Podle Sněmovny lordů by totiž The Open, stejně jako další významné britské sportovní události, mělo být vysíláno na bezplatných televizních kanálech.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení