• Shane Lowry a Keith Pelley
  1

  Bleskovky

  Pocta pro Lowryho. Převzal doživotní členství na European Tour

  18. září 2019 – pv

  Shane Lowry se dočkal dalšího ocenění za své letošní vítězství na The Open. Před BMW PGA Championship ve Wentworthu mu šéf European Tour Keith Pelley udělil čestné doživotní členství. Lowry se tak zařadil po bok největších legend elitní evropské série.

 • Hinako Shibuno
  2

  Bleskovky

  Zázrak ve Woburnu! Japonka vyhrála při prvním startu na majoru

  4. srpna 2019 – pv

  Japonka Hinako Shibuno napsala na Women´s British Open příběh jako z pohádky. Do anglického Woburnu přijela na svůj první major v kariéře a ve dvaceti letech ho vyhrála. Vedla už po třetím kole, ale o svém triumfu nakonec rozhodla až na poslední jamce. Její vítězné skóre mělo hodnotu -18.

 • Georgia Hall
  3

  Bleskovky

  Šampionce ukradli trofej. Šťastné ponožky už vyhodila

  31. července 2019 – pv

  Georgia Hallová se na tiskové konferenci před AIG Woman´s British Open koukala na trofej pro vítězku, kterou měla před sebou, obzvláště zamilovaně. Tu její, kterou loni vyhrála, jí totiž nedávno někdo ukradl, a teď by chtěla novou.

 • Women´s British Open
  4

  Zprávy

  Lexi si zapomněla pas. Skoro 40 hráček kvůli tomu čekalo den na své hole

  31. července 2019 – pv

  Když Ian Wright dorazil v pondělí konečně do Woburn Golf Clubu, dočkal se obrovských ovací. V dějišti Women´s British Open už na něj hodiny čekalo skoro čtyřicet hráček, kterým vezl bagy z Francie. Vinou Lexi Thompsonové měl mnohahodinové zpoždění.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  McIlroy se na The Open 4krát málem rozbrečel, s Lowrym si psal

  25. července 2019 – haf

  Doufal, že se bude jednat o jeho týden. Rory McIlroy chtěl ukončit čekání na další major titul na domácí půdě, kam se po 68 letech vrátilo The Open. Místo toho ale přišla hned v prvním kole facka, která ho stála celý turnaj. Ale dala mu pátek, na který nikdy nezapomene.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení