• Henrik Stenson
  71

  Bleskovky

  Už mladičký Stenson měl jasno: Chci vyhrát British Open!

  21. července 2016 – GolfExtra.cz

  Henrik Stenson na sebe poprvé výrazně upozornil v roce 2000, kdy vyhrál svůj premiérový profesionální titul v Lucembursku na Challenge Tour. A už tehdy moc dobře věděl, čeho by chtěl ve své kariéře dosáhnout. V minulém týdnu se mu to v Royal Troon podařilo.

 • Henrik Stenson
  72

  Bleskovky

  Brexit snížil hodnotu Stensonova titulu. O stovky tisíc dolarů

  19. července 2016 – GolfExtra.cz

  Jasně, v případě triumfu Henrika Stensona na 145. British Open byly peníze skutečně až na druhém, možná třetím čtvrtém místě. Přesto to stojí za zmínku. Švéd si letos na třetím majoru sezony vydělal méně, než loni Zach Johnson. Důvod? Brexit!

 • Andrew Johnston
  73

  Zprávy

  Golf si našel novou hvězdu. Beef baví i provokuje fanoušky

  19. července 2016 – Honza Fait

  Pokud jste ještě před týdnem nevěděli, co je to "BeefGolf", tak po 145. British Open už nejspíše netápete. Andrew Johnston se stal během týdne golfovou celebritou, která jako jediná dokázala na hřišti Royal Troon konkurovat Henriku Stensonovi s Philem Mickelsonem.

 • Henrik Stenson
  74

  Bleskovky

  Svět gratuluje Stensonovi: Spieth, Rose, Garcia, Willett i Bosák

  19. července 2016 – GolfExtra.cz

  Fenomenální výkon Henrika Stensona ve finálovém kole British Open spustil lavinu reakcí především na Twitteru. Švédovi k jeho výkonu a zisku premiérového titulu z majoru gratulovala řada z jeho soupeřů, ocenil ho ale třeba i komentátor České televize Jaromír Bosák.

 • Henrik Stenson se svou ženou Emmou
  75

  Zprávy

  OBRAZEM: Den M Henrika Stensona. Jak ovládl British Open

  18. července 2016 – GolfExtra.cz

  Tak se konečně dočkal. Henrik Stenson vyhrál v neděli na British Open svůj premiérový major a konečně tak vystoupil z nepopulárního klubu "nejlepších hráčů, kteří nikdy nevyhráli turnaj velké čtyřky". Byla to ale obrovská bitva s Philem Mickelsonem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení