• Francesco Molinari
  6

  Zprávy

  The Open vyhrál Molinari. Woods promarnil obrovskou šanci

  22. července 2018 – pv

  Itálie slaví. Poprvé v historii vyhrál golfista z její země major. Povedlo se to Francescu Molinarimu na The Open v Carnoustie, když zvítězil o dvě rány nad čtyřmi hráči na děleném druhém místě. Tiger Woods byl strašně blízko, ale svou šanci promarnil na druhé devítce.

 • piv3.jpg
  7

  Bleskovky

  OBRAZEM: Těžký život fanouška na The Open

  22. července 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco golfisté během třetího kola The Open bojovali o co nejlepší postavení v leaderboardu, někteří fanoušci bojovali o to, aby vůbec zůstali na nohou. Fandit celý den největším hvězdám světového golfu totiž stojí hodně sil.

 • Kevin Kisner a Zach Johnson
  8

  Bleskovky

  Spolu bydlí, spolu vedou. Kdo přinese domů pohár?

  22. července 2018 – pv

  V sobotu večer mohla být v jednom domě poblíž Carnoustie docela zvláštní atmosféra. Tento týden ho totiž mají pronajatý Jordan Spieth a Kevin Kisner, dva že tří spolulídrů The Open před závěrečným nedělním kolem.

 • Tiger Woods
  9

  Zprávy

  Skvělý Woods už je na The Open v TOP 10, chvíli dokonce vedl

  21. července 2018 – pv

  Vypadá to, že s letošním The Open přišlo to pravé znovuzrození Tigera Woodse. Ve třetím kole zazářil a po dvou kolech v paru zahrál 66 ran (-5). Čtyři jamky před koncem se dokonce dotáhl na čelo leaderbordu.

 • Tiger Woods
  10

  Zprávy

  Jsem ve hře, cítí Woods. Lituje promarněných šancí

  21. července 2018 – pv

  Po dvou kolech The Open dostal Tiger Woods sám sebe do pozice, kdy může zaútočit. Jeho ztráta šesti ran na vedení není v polovině turnaje nijak dramatická. Woodsovi se však vrátila stará bolest, kterou jak doufal, vyřešil změnou putteru. Na greenech promarnil několik šancí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení