• Eddie Pepperell
  6

  Bleskovky

  Vzdal to a šel se opít. Druhý den hrál v kocovině o vítězství

  23. července 2018 – pv

  Nedělní tee time v 11:40 nevypadá zrovna časně, avšak pouze tehdy, pokud jste nestrávili sobotní noc na baru. To byl případ Eddieho Pepperella na The Open, který přiznal, že obešel závěrečné kolo s kocovinou. Zahrál s ní nejlepší kolo dne.

 • Rory McIlroy
  7

  Bleskovky

  Druhý McIlroy se necítí poražený: Došly mi jamky

  23. července 2018 – haf

  Škoda toho startu! Rory McIlroy nezvládl úvod finálového kola letošního The Open, což ho dost možná stálo pátý major titul v kariéře. Na druhé devítce ale ještě předvedl jeden útok, který ho nakonec vynesl alespoň na dělené druhé místo.

 • Tiger Woods
  8

  Zprávy

  Woods si užíval přítomnosti svých dětí: Měl jsem skvělou příležitost

  23. července 2018 – haf

  Pořádně smíšené pocity měl Tiger Woods po finálovém kole 147. The Open. Mrzelo ho, že nevyužil velkou příležitost na ukončení 10letého čekání na další major vítězství, na druhou stranu ale byl rád, že opět dokázal, že na to ještě má. A to také na vlastní oči svým dětem.

 • Francesco Molinari
  9

  Zprávy

  The Open vyhrál Molinari. Woods promarnil obrovskou šanci

  22. července 2018 – pv

  Itálie slaví. Poprvé v historii vyhrál golfista z její země major. Povedlo se to Francescu Molinarimu na The Open v Carnoustie, když zvítězil o dvě rány nad čtyřmi hráči na děleném druhém místě. Tiger Woods byl strašně blízko, ale svou šanci promarnil na druhé devítce.

 • piv3.jpg
  10

  Bleskovky

  OBRAZEM: Těžký život fanouška na The Open

  22. července 2018 – GolfExtra.cz

  Zatímco golfisté během třetího kola The Open bojovali o co nejlepší postavení v leaderboardu, někteří fanoušci bojovali o to, aby vůbec zůstali na nohou. Fandit celý den největším hvězdám světového golfu totiž stojí hodně sil.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení