• Kevin Kisner a Zach Johnson
  11

  Bleskovky

  Spolu bydlí, spolu vedou. Kdo přinese domů pohár?

  22. července 2018 – pv

  V sobotu večer mohla být v jednom domě poblíž Carnoustie docela zvláštní atmosféra. Tento týden ho totiž mají pronajatý Jordan Spieth a Kevin Kisner, dva že tří spolulídrů The Open před závěrečným nedělním kolem.

 • Tiger Woods
  12

  Zprávy

  Skvělý Woods už je na The Open v TOP 10, chvíli dokonce vedl

  21. července 2018 – pv

  Vypadá to, že s letošním The Open přišlo to pravé znovuzrození Tigera Woodse. Ve třetím kole zazářil a po dvou kolech v paru zahrál 66 ran (-5). Čtyři jamky před koncem se dokonce dotáhl na čelo leaderbordu.

 • Tiger Woods
  13

  Zprávy

  Jsem ve hře, cítí Woods. Lituje promarněných šancí

  21. července 2018 – pv

  Po dvou kolech The Open dostal Tiger Woods sám sebe do pozice, kdy může zaútočit. Jeho ztráta šesti ran na vedení není v polovině turnaje nijak dramatická. Woodsovi se však vrátila stará bolest, kterou jak doufal, vyřešil změnou putteru. Na greenech promarnil několik šancí.

 • Tiger Woods
  14

  Zprávy

  Woods se drží nejlepších, DJ a Thomas na The Open vybouchli

  20. července 2018 – pv

  Víkendová kola v Carnoustie budou bez světové jedničky a dvojky. Dustin Johnson i Justin Thomas už na The Open dohráli. Tiger Woods si naopak vybudoval slušnou pozici pro útok ve druhé polovině turnaje. Do pozice, kdy hraje o vítězství, se pasoval Rory McIlroy.

 • Sergio Garcia
  15

  Bleskovky

  VIDEO: Garcia už pochopil, délka se v Carnoustie nevyplácí

  20. července 2018 – GolfExtra.cz

  Jak zrádné jsou vyprahlé fairwaye na The Open zakusil v prvním kole Sergio Garcia. Na desítce napálil míček svým driverem na krásných 375 metrů. Jenže za chvíli pochopil, proč mnoho z jeho soupeřů v Carnoustie včetně Tigera Woodse raději drivuje železy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení