• Jordan Spieth
  11

  Bleskovky

  OBRAZEM: To nejlepší z finálového kola The Open

  24. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jordan Spieth byl hlavním hrdinou finálového kola The Open. Nejprve se trápil a udělal z něj drama. Poté ale předvedl jedno z nejúžasnějších "zmrtvýchvstání", které historie golfu zažila. A získal svůj premiérový džbánek na klaret. Podívejte se, jak k němu došel.

 • Jordan Spieth
  12

  Zprávy

  Spieth konečně vyhnal démony: Prostě se vám to usadí v hlavě

  24. července 2017 – GolfExtra.cz

  Přes rok se snažil přesvědčovat sebe sama i své okolí, že ho kolaps z druhé devítky finálového kola Masters 2016 už neovlivňuje. Definitivně si je tím ale Jordan Spieth jistý až nyní. Poté, co si v neděli došel pro džbánek na klaret. A poprvé v kariéře vyhrál The Open.

 • Jordan Spieth
  13

  Zprávy

  Spieth kolaps nezopakoval, The Open ovládl drtivým finišem

  23. července 2017 – GolfExtra.cz

  Za necelý měsíc, v polovině srpna, bude Jordan Spieth útočit na PGA Championship na uzavření kariérního Grand Slamu. V neděli si totiž přivlastnil džbánek na klaret, který ve své sbírce trofejí přidá k zelenému saku a poháru z US Open, které získal v roce 2015. Rozhodl drtivým finišem v závěru finálového kola.

 • Branden Grace
  14

  Zprávy

  Miller o Graceově rekordní 62: Hřiště bylo opravdu lehké

  23. července 2017 – GolfExtra.cz

  Dalo se to čekat. Jakmile dostal zámořský spolukomentátor Golf Channelu Johnny Miller šanci vyjádřit se k sobotnímu rekordnímu výsledku Brandena Grace, neodpustil si opět určité rýpnutí. Ani to ale nemůže smazat historický Jihoafričanův zápis v podobě 62 ran.

 • Rickie Fowler
  15

  Bleskovky

  VIDEO: Fowler byl centimery od hole-in-one na 4paru

  23. července 2017 – GolfExtra.cz

  Sobota byla na The Open předurčena ke skórování. Většina hráčů skončila ve třetím kole pod parem a Branden Grace zahrál nejnižší skóre v historii majorů, ale Rickie Fowler se ne a ne chytnout. Na úvodních čtrnácti jamkách zaskóroval jedinkrát, ale stálo to za to.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení