• Tiger Woods
  11

  Zprávy

  Woods se drží nejlepších, DJ a Thomas na The Open vybouchli

  20. července 2018 – pv

  Víkendová kola v Carnoustie budou bez světové jedničky a dvojky. Dustin Johnson i Justin Thomas už na The Open dohráli. Tiger Woods si naopak vybudoval slušnou pozici pro útok ve druhé polovině turnaje. Do pozice, kdy hraje o vítězství, se pasoval Rory McIlroy.

 • Sergio Garcia
  12

  Bleskovky

  VIDEO: Garcia už pochopil, délka se v Carnoustie nevyplácí

  20. července 2018 – GolfExtra.cz

  Jak zrádné jsou vyprahlé fairwaye na The Open zakusil v prvním kole Sergio Garcia. Na desítce napálil míček svým driverem na krásných 375 metrů. Jenže za chvíli pochopil, proč mnoho z jeho soupeřů v Carnoustie včetně Tigera Woodse raději drivuje železy.

 • Jhonattan Vegas
  13

  Bleskovky

  Vegas přijel na The Open hodinu před startem a bez holí

  20. července 2018 – pv

  Jhonattan Vegas si myslel, že si z něho někdo krutě vystřelil. Nebo že se ocitl uprostřed hororu. Na The Open plánoval původně vyrazit týden dopředu. Do Carnoustie nakonec dorazil jen něco málo před hodinku před svým čtvrtečním tee timem. Navíc bez holí.

 • Danny Willett
  14

  Zprávy

  Willett má formu i na The Open. Woods začal vlažně

  19. července 2018 – pv

  Hvězda D+D REAL Czech Masters Danny Willett potvrzuje, že se mu vrátila forma, což je pro české fanoušky skvělá zpráva. Na výsledky z posledních týdnů navázal i v Carnoustie, kde se v prvním kole dostal do TOP 10. Do The Open vstoupil optimisticky i Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  15

  Zprávy

  Woods cítí na The Open šanci. Nyní i v dalších letech

  18. července 2018 – pv

  Tiger Woods stojí před svým dalším majorem. Druhý nejúspěšnější hráč historie, co se týče počtu vítězství na nich, už ale přes 10 let žádný nevyhrál. Jestli si však myslí, že má na nějakém z dlouhodobého hlediska šanci, je to právě The Open.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení