• Rory McIlroy
  16

  Bleskovky

  OBRAZEM: To nejlepší z 2. kola The Open

  22. července 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to golfový test, který hráče na letošním The Open skutečně prověřil. Jen osm se jich v pátek dostalo pod par, po dvou kolech je pak v červených číslech jen o jednoho hráče více. Mrkněte, jak hráči se silným větrem a hustým deštěm bojovali.

 • Henrik Stenson
  17

  Zprávy

  Okradený Stenson! Vykradli mu dům, když hrál na The Open

  22. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jsou to týdny, na které golfisté nezapomínají. Slavné majory. Henrik Stenson nikdy nezapomene na loňské The Open, na kterém si připsal první vítězství na akcích velké čtyřky. Bohužel mu v paměti zůstane i The Open letošní, na výsledku přitom nezáleží. Byl totiž okraden.

 • Jordan Spieth
  18

  Zprávy

  Spieth odolal nástrahám počasí a vede, Mickelson ne a končí

  21. července 2017 – GolfExtra.cz

  Ani vyndání driveru z bagu Philu Mickelsonovi na letošním The Open nepomohlo. S třetím majorem roku se loučí po dvou kolech. Opačné "problémy" má jeho krajan z nastupující generace Jordan Spieth, který se i v druhém kole dostal pod par a se skóre -6 se ujal vedení.

 • Sergio Garcia
  19

  Bleskovky

  VIDEO: Garcia sám sebe zranil, pak dal eagle. Cut má v kapse

  21. července 2017 – GolfExtra.cz

  Šampion letošního Mastes Sergio Garcia málem skončil na The Open předčasně. A nemyslíme tím fakt, že by nedal cut. V úvodu druhého kola totiž v naštvaní švihl do křoví a poranil si rameno. Musel tak vyhledat lékařskou pomoc přímo na hřišti.

 • Jon Rahm
  20

  Zprávy

  Rahm opět na hraně s pravidly, trest znovu nedostal

  21. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jon Rahm se zdá být dítkem štěstěny. Už podruhé mu v červenci hrozily na hřišti dvě trestné rány, pokaždé ale rozhodčí rozhodli, že je nedostane. Naposledy během prvního kola The Open, během kterého se dostal do problémů s "volným přírodním předmětem".Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení