• Jhonattan Vegas
  16

  Bleskovky

  Vegas přijel na The Open hodinu před startem a bez holí

  20. července 2018 – pv

  Jhonattan Vegas si myslel, že si z něho někdo krutě vystřelil. Nebo že se ocitl uprostřed hororu. Na The Open plánoval původně vyrazit týden dopředu. Do Carnoustie nakonec dorazil jen něco málo před hodinku před svým čtvrtečním tee timem. Navíc bez holí.

 • Danny Willett
  17

  Zprávy

  Willett má formu i na The Open. Woods začal vlažně

  19. července 2018 – pv

  Hvězda D+D REAL Czech Masters Danny Willett potvrzuje, že se mu vrátila forma, což je pro české fanoušky skvělá zpráva. Na výsledky z posledních týdnů navázal i v Carnoustie, kde se v prvním kole dostal do TOP 10. Do The Open vstoupil optimisticky i Tiger Woods.

 • Tiger Woods
  18

  Zprávy

  Woods cítí na The Open šanci. Nyní i v dalších letech

  18. července 2018 – pv

  Tiger Woods stojí před svým dalším majorem. Druhý nejúspěšnější hráč historie, co se týče počtu vítězství na nich, už ale přes 10 let žádný nevyhrál. Jestli si však myslí, že má na nějakém z dlouhodobého hlediska šanci, je to právě The Open.

 • Dustin Johnson
  19

  Zprávy

  DJ je hlavní favorit The Open. Následují Fowler i McIlroy

  17. července 2018 – pv

  Dustin Johnson vstoupí do The Open jako světová jednička, a to se projevuje i v kurzech bookemakerů. Pro sázkové kanceláře je hlavním favoritem. Za ním jsou Rory McIlroy, Rickie Fowler a Justin Rose. Tiger Woods je ve skupině hráčů na čtvrtém místě.

 • Tiger Woods
  20

  Zprávy

  Woods začne The Open s Knoxem. Fowler půjde s Rahmem

  17. července 2018 – GolfExtra.cz

  Tento týden se zraky všech golfových fanoušků upínají do skotského Carnoustie. Na třetím majoru sezóny nebude chybět Tiger Woods. Obhájit titul přijel i další Američan Jordan Spieth. Velká pozornost však bude upřena i na Evropany. A jak se největší hvězdy vedle sebe poskládají do flightů?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení