• Justin Thomas
  21

  Bleskovky

  OBRAZEM: To nejlepší z 1. kola The Open

  21. července 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to klid před bouří, která má do Royal Birkdale dorazit v pátek. Takřka ideální podmínky na úvod The Open využili tři Američané, kteří dělí vedení. Některým hvězdám se dařilo, jiné se trápily. Podívejte se na první kolo třetího majoru objektivy fotografů GettyImages.

 • Rory McIlroy
  22

  Zprávy

  McIlroy předvedl comeback, The Open vládnou Američané

  20. července 2017 – GolfExtra.cz

  Po úvodních šesti jamkách byl Rory McIlroy zralý na ručník, poté se ale šampion The Open z roku 2014 skvěle do letošního ročníku vrátil a po prvním kole příliš neztrácí. Nejlépe ze všech jsou na tom Američané Brooks Koepka, Jordan Spieth a Matt Kuchar.

 • Brooks Koepka
  23

  Bleskovky

  VIDEO: Eagle z bunkeru posunul Koepku do vedení

  20. července 2017 – GolfExtra.cz

  Brooks Koepka, šampion letošního US Open, prožíval v Royal Birkdale báječné první kolo. V závěru se ale dostal do lehkých problémů, když po bogey na šestnáctce skončil v greenovém bunkeru na sedmnáctce. Pak ale vytáhl svou nejlepší ránu dne, přímo z písku poslal míček do jamky, byl z toho eagle a posun na skóre -5. Společně s Jordanem Spiethem díky tomu dělil na The Open první místo.

 • Ian Poulter
  24

  Zprávy

  Poulter ožil a na The Open začal skvěle: Zítřek budí hrůzu

  20. července 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě před pár měsíci o sobě pochyboval, nyní ale hraje opět skvělý golf. Populární Angličan Ian Poulter se dere zpět na golfové výsluní a nejinak tomu je na úvod The Open. První kolo na hřišti Royal Birkdale zahrál za mínus tři a je na špici leaderboardu.

 • Sergio Garcia
  25

  Bleskovky

  OBRAZEM: Nejlepší fotky z přípravy na Open

  20. července 2017 – GolfExtra.cz

  Samé úsměvy provázely tréninková kola na letošní The Open. A to i ve chvílích, kdy hráči zkoušeli, jaké to bude hrát z přetěžkých písečných překážek v Royal Birkdale. Vše pak sledovaly zástupy fanoušků, kteří lovili podpisy a hlavně selfíčka. Přesvědčte se v naší fotogalerii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení