• John Daly
  21

  Bleskovky

  Daly nejede kvůli zranění na The Open, nahradil ho Bradley

  16. července 2018 – haf

  John Daly, jedna z hvězd letošního D+D REAL Czech Masters, musel kvůli zranění kolene odpískat svou účast na The Open. Ve startovním poli ho v Carnoustie nahradí další major šampion Keegan Bradley.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Woods se před The Open ukázal v Londýně. Hrál ve Wembley, fandil Sereně

  15. července 2018 – haf

  Už v příštím týdnu se bude ve skotském Carnoustie konat letošní třetí golfový major, slavné The Open. A Tiger Woods se na cestě do dějiště turnaje ještě zastavil v Londýně, kde stihl nejen finále ženské dvouhry ve Wimbledonu, ale také odpálil pár míčků ve Wembley.

 • Henrik Stenson
  23

  Bleskovky

  Stenson v problémech. Hrozí mu, že přijde o The Open

  11. července 2018 – GolfExtra.cz

  Ve Skotsku se schyluje k velkému golfovému svátku. The Open začne již příští týden, jenže jeho vítěz z roku 2016 se bojí, aby se ho vůbec zúčastnil. Henrik Stenson se zatím musel odhlásit "jen" ze Scottish Open, které mu předchází v tomto týdnu.

 • Peter Thompson
  24

  Bleskovky

  V 88 letech zemřel slavný Australan, co pětkrát vyhrál The Open

  20. června 2018 – GolfExtra.cz

  Pětinásobný vítěz The Open a první australský vítěz nejstaršího majoru v historii Peter Thompson zemřel. Golfová legenda odešla z tohoto světa v 88 letech po více jak čtyřletém boji s Parkinsonovou nemocí. Ve středu ráno to oznámila rodina.

 • Tiger Woods
  25

  Bleskovky

  Tiger Woods potvrdil, že bude hrát The Open v Carnoustie

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Už je to definitivně jasné! Tiger Woods si zahraje i třetí letošní major, svou účast na The Open, které se bude hrát v Carnoustie, potvrdil ve středu před The Players. Pro Woodse se bude jednat o první účast na nejstarším golfovém majoru od roku 2015, kdy neprošel cutem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení