• Dustin Johnson
  21

  Zprávy

  DJ je hlavní favorit The Open. Následují Fowler i McIlroy

  17. července 2018 – pv

  Dustin Johnson vstoupí do The Open jako světová jednička, a to se projevuje i v kurzech bookemakerů. Pro sázkové kanceláře je hlavním favoritem. Za ním jsou Rory McIlroy, Rickie Fowler a Justin Rose. Tiger Woods je ve skupině hráčů na čtvrtém místě.

 • Tiger Woods
  22

  Zprávy

  Woods začne The Open s Knoxem. Fowler půjde s Rahmem

  17. července 2018 – GolfExtra.cz

  Tento týden se zraky všech golfových fanoušků upínají do skotského Carnoustie. Na třetím majoru sezóny nebude chybět Tiger Woods. Obhájit titul přijel i další Američan Jordan Spieth. Velká pozornost však bude upřena i na Evropany. A jak se největší hvězdy vedle sebe poskládají do flightů?

 • Jon Rahm
  23

  Bleskovky

  Strategie Rahma pro The Open: Hrát driverem, co to půjde

  17. července 2018 – haf

  Zatímco řada hráčů před The Open spekuluje, jak díky betonově tvrdým fairwayím eliminovat co nejvíce chyb z týčka hrou železy, španělský ranař Jon Rahm chce podmínek v Carnoustie využít co nejvíce. A má v plánu pálit driverem, kdykoliv to jen trochu půjde.

 • Tiger Woods
  24

  Zprávy

  The Open má fairwaye jako beton. Bude Woods pálit železem?

  17. července 2018 – pv

  Nezvyklý obrázek se naskytl účastníkům nadcházejícího The Open ve skotském Carnoustie. Britský major je přivítal vyprahlými do hněda zbarvenými fairwayemi, které jsou tvrdé jako beton.

 • John Daly
  25

  Bleskovky

  Daly nejede kvůli zranění na The Open, nahradil ho Bradley

  16. července 2018 – haf

  John Daly, jedna z hvězd letošního D+D REAL Czech Masters, musel kvůli zranění kolene odpískat svou účast na The Open. Ve startovním poli ho v Carnoustie nahradí další major šampion Keegan Bradley.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení