• Rory McIlroy na Irish Open 2012 v Royal Portrush
  31

  Bleskovky

  The Open v Irsku slibuje rekord. Rory táhne davy

  17. února 2018 – GolfExtra.cz

  Před několika dny bylo oznámeno, že jubilejní 150. The Open v roce 2021 se odehraje ve St. Andrews. Bude to velká událost, ale signály naznačují, že větší zkouška čeká organizátory z R&A už o dva roky dříve v Royal Portrush v Severním Irsku, domovině Roryho McIlroye.

 • St Andrews
  32

  Bleskovky

  Potvrzeno! Jubilejní 150. The Open bude v St Andrews

  13. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nejedná se o překvapení, spíše očekávané potvrzení. Hostitelem jubilejního 150. The Open v roce 2021 bude slavné skotské hřiště St Andrews, přezdívané za Domov golfu. V pondělí to oznámila R&A.

 • Jordan Spieth
  33

  Bleskovky

  Spieth poslal do Royal Birkdale svou zázračnou 3-železo

  19. října 2017 – Honza Fait

  Byl to okamžik, který rozhodl o tom, že Jordan Spieth vyhrál letošní The Open. A také hodně kontroverzní okamžik, o kterém se mluvilo ještě týdny po turnaji v Royal Birkdale, kde bude nově vystavena Spiethova 3-železo, která byla důležitou součástí toho příběhu.

 • Danny Willett
  34

  Bleskovky

  Frustrovaný Willett volí sprostá slova, operaci zatím nechce

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Danny Willett prožívá už více jak rok trvající mistrovskou kocovinu. Po senzačním vítězství na loňském Masters se herně i výsledkově trápí a na tom se nic nezměnilo ani na letošním The Open. Sice dal cut, ale z hráčů, kteří jím prošli, skončil předposlední.

 • Alan Babický
  35

  Bleskovky

  Babický sahal po seniorském The Open, uteklo mu o jedinou ránu

  27. července 2017 – GolfExtra.cz

  Čeští golfisté byli letos velmi blízko účasti na The Open. A nemluvíme pouze o Filipu Mrůzkovi se Stanislavem Matušem, kteří začátkem července útočili na účast na nejstarším turnaji světa. Seniorské verze se totiž málem zúčastnil také Alan Babický.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení