• Alan Babický
  31

  Bleskovky

  Babický sahal po seniorském The Open, uteklo mu o jedinou ránu

  27. července 2017 – GolfExtra.cz

  Čeští golfisté byli letos velmi blízko účasti na The Open. A nemluvíme pouze o Filipu Mrůzkovi se Stanislavem Matušem, kteří začátkem července útočili na účast na nejstarším turnaji světa. Seniorské verze se totiž málem zúčastnil také Alan Babický.

 • GettyImages-821223904 (2).jpg
  32

  Zprávy

  Kuchar po The Open: Co nás dělá profíky je nezlomnost

  27. července 2017 – GolfExtra.cz

  V minulém týdnu prožil jedno z největších zklamání své profesionální kariéry. Jen o pár dní později už ale musí Matt Kuchar všechno hodit za hlavu a soustředit se na další akci. Je totiž jednou z hlavních hvězd RBC Canadian Open. A také jedním z největších favoritů.

 • Jack Nicklaus
  33

  Zprávy

  Nicklaus o triumfu Spietha: Ukázka odvahy, odhodlání a dovedností

  26. července 2017 – GolfExtra.cz

  Už je to tu zase. Srovnávání a spekulace o tom, co bude. Má šanci Jordan Spieth vyzvat Jacka Nicklause v historických tabulkách? Po velkolepém triumfu na letošním The Open optimistické hlasy opět zesílily, sám Nicklaus pak má pro Spietha jen slova chvály.

 • Jordan Spieth
  34

  Zprávy

  Spiethův drop. Místo i čas byly naprosto v pořádku, říká Jon

  25. července 2017 – Honza Fait

  Jordan Spieth vyhrál letošní The Open díky fenomenálnímu závěru, během kterého zahrál posledních pět jamek pět ran pod par. Mnoho golfových fanoušků ale nemohlo a stále ještě nemůže zkousnout to, co se stalo před tím. Mluvíme o dropu nehratelného míče na třináctce.

 • Matt Kuchar
  35

  Zprávy

  Zdrcený Matt Kuchar: Rodina mě překvapila, ale bolí to

  24. července 2017 – GolfExtra.cz

  V hlavě a duši se mu v tu chvíli mísila spousta emocí. A aby toho po prohrané bitvě o titul na The Open nebylo málo, u 18. greenu se v Royal Birkdale potkal se svou rodinou, která tam vlastně vůbec neměla být. Není se co divit, že slzy na sebe nenechaly dlouho čekat.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení