• Jack Nicklaus
  31

  Zprávy

  Nicklaus o triumfu Spietha: Ukázka odvahy, odhodlání a dovedností

  26. července 2017 – GolfExtra.cz

  Už je to tu zase. Srovnávání a spekulace o tom, co bude. Má šanci Jordan Spieth vyzvat Jacka Nicklause v historických tabulkách? Po velkolepém triumfu na letošním The Open optimistické hlasy opět zesílily, sám Nicklaus pak má pro Spietha jen slova chvály.

 • Jordan Spieth
  32

  Zprávy

  Spiethův drop. Místo i čas byly naprosto v pořádku, říká Jon

  25. července 2017 – Honza Fait

  Jordan Spieth vyhrál letošní The Open díky fenomenálnímu závěru, během kterého zahrál posledních pět jamek pět ran pod par. Mnoho golfových fanoušků ale nemohlo a stále ještě nemůže zkousnout to, co se stalo před tím. Mluvíme o dropu nehratelného míče na třináctce.

 • Matt Kuchar
  33

  Zprávy

  Zdrcený Matt Kuchar: Rodina mě překvapila, ale bolí to

  24. července 2017 – GolfExtra.cz

  V hlavě a duši se mu v tu chvíli mísila spousta emocí. A aby toho po prohrané bitvě o titul na The Open nebylo málo, u 18. greenu se v Royal Birkdale potkal se svou rodinou, která tam vlastně vůbec neměla být. Není se co divit, že slzy na sebe nenechaly dlouho čekat.

 • Jordan Spieth
  34

  Bleskovky

  OBRAZEM: To nejlepší z finálového kola The Open

  24. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jordan Spieth byl hlavním hrdinou finálového kola The Open. Nejprve se trápil a udělal z něj drama. Poté ale předvedl jedno z nejúžasnějších "zmrtvýchvstání", které historie golfu zažila. A získal svůj premiérový džbánek na klaret. Podívejte se, jak k němu došel.

 • Jordan Spieth
  35

  Zprávy

  Spieth konečně vyhnal démony: Prostě se vám to usadí v hlavě

  24. července 2017 – GolfExtra.cz

  Přes rok se snažil přesvědčovat sebe sama i své okolí, že ho kolaps z druhé devítky finálového kola Masters 2016 už neovlivňuje. Definitivně si je tím ale Jordan Spieth jistý až nyní. Poté, co si v neděli došel pro džbánek na klaret. A poprvé v kariéře vyhrál The Open.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení