• Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Byl jsem blízko, hodnotil Woods. Před Masters zvolil jamkovku

  18. března 2019 – pv

  Nejlepším kolem turnaje zakončil Tiger Woods své účinkování na The Players, po kterém se ani tolik nebude mluvil o jeho konečném děleném 30. místě, jako spíš o dvou ranách do vody, které zahrál v pátek na sedmnáctce. Tiger je však spokojen, s jakou formou jde do svých dalších dvou turnajů.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Zbytečná rána do vody. Woods pykal za to, že neznal pravidla

  17. března 2019 – pv

  Ačkoliv to v sobotu vypadalo, že se Tiger Woods snaží zapomenout na své vodní trápení v předchozím kole na ostrovní 17. jamce, které ho stálo čtyři rány, nebylo mu přáno. Tato událost ještě silněji rezonovala turnajem poté, co vyšlo najevo, že si tam kvůli novým pravidlům mohl v klidu několik ran ušetřit. Jenže Tiger to nevěděl.

 • Jon Rahm
  3

  Zprávy

  Vedení na The Players převzal Rahm. Woods bavil diváky

  17. března 2019 – pv

  Ke skvělému výkonu se v sobotu nadechl Španěl Jon Rahm, který na The Players zahrál ve třetím kole 64 ran. Do finálového kola půjde s těsným vedením před dalšími dvěma Evropany Tommym Fleetwoodem a Rorym McIlroyem. Tiger Woods došel v paru a v sobotu především bavil diváky.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  V čele The Players Fleetwood a McIlroy. Woodse potrápila voda

  16. března 2019 – pv

  Dvojice ze Spojeného království se usadila s náskokem tří ran na čele leaderboardu po druhém kole The Players. Angličan Tommy Fleetwood vedl už po první rundě, zatímco Rory McIlroy ze Severního Irska si polepšil o čtyři místa. Tiger Woods utopil dva míčky na 17. jamce a za Slovensko hrající Rory Sabbatiny je stále v TOP 10.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  To je pech! Woods utopil na The Players dva míčky na sedmnáctce

  15. března 2019 – pv

  Tiger Woods měl za sebou skvělý úvod do druhého kola The Players. Během sedmi jamek na druhé devítce, kde začínal, zahrál tři birdie a prokousával se pořadím vzhůru. Jenže pak přišel na obávanou sedmnáctku a přišla pohroma v podobě dvou ran do vody.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení