• Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Woods cítí na The Open šanci. Nyní i v dalších letech

  18. července 2018 – pv

  Tiger Woods stojí před svým dalším majorem. Druhý nejúspěšnější hráč historie, co se týče počtu vítězství na nich, už ale přes 10 let žádný nevyhrál. Jestli si však myslí, že má na nějakém z dlouhodobého hlediska šanci, je to právě The Open.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Woods začne The Open s Knoxem. Fowler půjde s Rahmem

  17. července 2018 – GolfExtra.cz

  Tento týden se zraky všech golfových fanoušků upínají do skotského Carnoustie. Na třetím majoru sezóny nebude chybět Tiger Woods. Obhájit titul přijel i další Američan Jordan Spieth. Velká pozornost však bude upřena i na Evropany. A jak se největší hvězdy vedle sebe poskládají do flightů?

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  The Open má fairwaye jako beton. Bude Woods pálit železem?

  17. července 2018 – pv

  Nezvyklý obrázek se naskytl účastníkům nadcházejícího The Open ve skotském Carnoustie. Britský major je přivítal vyprahlými do hněda zbarvenými fairwayemi, které jsou tvrdé jako beton.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods se před The Open ukázal v Londýně. Hrál ve Wembley, fandil Sereně

  15. července 2018 – haf

  Už v příštím týdnu se bude ve skotském Carnoustie konat letošní třetí golfový major, slavné The Open. A Tiger Woods se na cestě do dějiště turnaje ještě zastavil v Londýně, kde stihl nejen finále ženské dvouhry ve Wimbledonu, ale také odpálil pár míčků ve Wembley.

 • Bag Tigera Woodse
  5

  Bleskovky

  Bag za 420 tisíc korun? Jedině od Tigera v aukci

  13. července 2018 – GolfExtra.cz

  Golfový bag za skoro půl milionu musí být buď ze zlata, nebo patřit Tigeru Woodsovi. Ano správně, je to druhá možnost. Nadace hrající legendy si přišla na slušnou sumu poté, co dal Tiger část svého vybavení do dražby. Konečná částka činí 19 000 dolarů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení