• Jon Rahm
  1

  Zprávy

  V Torrey Pines vede Rahm. Stíhá ho McIlroy, Woods zářil

  26. ledna 2020 – haf

  Kolo dne za 65 ran (-7) posunulo Jona Rahma do čela turnaje Farmers Insurance Open. Španělský golfista je před finálovým kolem v Torrey Pines na skóre -12, o ránu před Ryanem Palmerem. Na děleném třetím místě je se ztrátou tří ran mimo jiné Rory McIlroy.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Woods začal 4puttem, ale je ve hře. Řada hvězd cut nedala

  25. ledna 2020 – haf

  Velmi špatný vstup do druhého kola Farmers Insurance Open prožil v pátek Tiger Woods. Hned na první jamce potřeboval čtyři putty a byl z toho dabláč, přesto se nakonec dostal pod par a neztrácí tolik. O víkendu se pak v Torrey Pines neukáže řada hvězd.

 • Rory McIlroy
  3

  Zprávy

  V Torrey Pines začal McIlroy skvěle, Woods příliš neztrácí

  24. ledna 2020 – haf

  První soutěžní kolo v roce 2020 za sebou mají Tiger Woods a Rory McIlroy. A oba mohou být po úvodní rundě Farmers Insurance Open spokojení. McIlroy je v Torrey Pines se skóre -5 na děleném třetím místě, Woods je jen o dvě rány zpět dělený jednadvacátý.

 • Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  Síň slávy snížila věkovou hranici. Za rok se tak otevře Woodsovi

  24. ledna 2020 – pv

  Tiger Woods může už příští rok vstoupit do Světové golfové síně slávy. Dveře od ročníku 2021 se mu otevřely poté, co došlo tento týden ke snížení minimálního věku pro přijetí z 50 na 45 let. Tolik bude Woodsovi v prosinci letošního roku.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woods startuje rok 2020. Stále neví s jakým driverem

  22. ledna 2020 – pv

  Posílen vítězstvím v dosud jediném startu v této sezóně vstupuje Tiger Woods do svého prvního turnaje v novém roce. Stane se tak na Farmers Insurance Open v Torrey Pines, kde se tento týden Woods představí již po devatenácté, když tu sedmkrát vyhrál, naposledy však už v roce 2013.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení