• Rory McIlroy
  1

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy zopakoval v Bay Hill Woodsův vítězný putt

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Přišlo vám, že už jste závěrečný putt Roryho McIlroye na letošním Arnold Palmer Invitational už někdy viděli? Měli jste pravdu! McIlroy dal po 10 letech vzpomenout na vítězný putt Woodse z roku 2008. Tiger tehdy vyhrál turnaj o jedinou ránu, Rory letos o tři.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Nevyhrál, přesto je vítěz. Tigera Woodse zradila nerozhodnost

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Další razítko pod svůj úspěšný návrat k soutěžnímu golfu přidal Tiger Woods v minulém týdnu v Bay Hill. V druhém týdnu v řadě mohl v neděli pomýšlet na turnajové vítězství, a i když to opět nevyšlo, musel domů odjíždět spokojený. A pořádně namotivovaný před Masters.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Woods si udržel šance na vítězství, McIlroy se probudil

  18. března 2018 – GolfExtra.cz

  Dvě rány ze ztráty na vedení umazal v sobotu Tiger Woods, který tak před finále Arnold Palmer Invitational ztrácí už jen pět ran. Udržel tak své šance na vítězství v turnaji, kde v kariéře triumfoval už osmkrát.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods skončil na kolenou, Stenson udržel vedení

  17. března 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods nehrál v pátek špatně, od lepšího výsledku než 72 ran ho několikrát dělily jen centimetry, nicméně s jeho šancemi na vítězství to v polovině Arnold Palmer Invitational nevypadá dobře. Na vedoucí duo Henrik Stenson a Bryson DeChambeau ztrácí už sedm ran.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Úžasný 21,5 metru dlouhý putt Tigera do birdie

  16. března 2018 – GolfExtra.cz

  Highlightem prvního kola turnaje v Bay Hill byl 21,5 metru dlouhý putt Tigera Woodse do birdie na tříparové sedmičce. Díky němu se v závěru svého kola dostal poprvé ten den čtyři rány pod par hřiště, se kterými po úvodní rundě dělí sedmou příčku. Sám Tiger tomu nemohl uvěřit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení