• Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Vsaďte si na Tigera. Vyhraje major, nebo ukončí kariéru?

  19. října 2017 – GolfExtra.cz

  Nejrůznější zprávy, které o Tigeru Woodsovi v posledních dnech a týdnech vycházejí, dávají fanouškům velkou naději, že se jejich idol zase vrátí mezi provazy na golfové fairwaye a greeny. Nyní už je také příležitost vsadit si, jak by mohl scénář jeho návratu vypadat.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woodsův bývalý kouč: S tímhle švihem může vyhrávat

  18. října 2017 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods v neděli zveřejnil další video, ve kterém ukázal pokroky v rehabilitaci po poslední operaci zad. Obrázky, jak naplno švihá driverem, následovala zpráva, podle které dostal od doktorů svolení k plnému tréninku. Nyní jeho švih zanalyzoval jeho bývalý kouč.

 • Mark Steinberg
  3

  Zprávy

  Agent Woodse prozradil: Tiger má od doktorů zelenou

  17. října 2017 – GolfExtra.cz

  Fanoušci Tigera Woodse musí být v posledních dnech jako u vytržení - dostávají jednu skvělou zprávu za druhou. Zatímco o ty předešlé se staral sám Tiger díky videím na sociálních sítích, tu poslední vyslal do světa jeho agent Mark Steinberg.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Blíží se návrat krále? Tiger už odpaluje i s driverem!

  16. října 2017 – GolfExtra.cz

  Je neděle a na odpaliště přichází borec v červeném triku. Bere do ruky driver a míček posílá do dáli. Ano, mluvíme o Tigeru Woodsovi, ale nevzpomínáme na minulost! Přesně takový obrázek se naskytl v neděli všem, kteří golfovou legendu sledují na sociálních sítích.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Woods rozdává naději. Ukázal další plný švih

  11. října 2017 – GolfExtra.cz

  Jen několik dní po prvním videu s plným švihem je tu další, ve kterém můžeme sledovat zdravotní progres Tigera Woodse. Po několika měsících s minimem informací o jeho stavu nám teď čtrnáctinásobný major šampion servíruje jednu lepší zprávu než druhou.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení