• Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Tiger Woods volá po šortkách, i s kuřecíma nohama

  26. května 2018 – GolfExtra.cz

  Na European Tour se už hráči nemusí celý turnajový týden potit v kalhotách a něco podobného by Tiger Woods rád viděl i na PGA Tour. A to i přes to, že nohy zrovna vyrýsované z posilovny nemá.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woods potvrdil další start, na turnaji Jacka Nicklause

  17. května 2018 – GolfExtra.cz

  Už je jasné, kde se Tiger Woods znovu představí fanouškům. Bude to za dva týdny na Memorialu, který v minulosti už pětkrát vyhrál. Naposledy zde ale hrál v roce 2015, kdy se mu naopak vůbec nedařilo. Jaký tedy bude jeho návrat do Muirfield Village?

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Štědré Players. Vítěz bral 42 milionů, kolik Tiger Woods?

  15. května 2018 – GolfExtra.cz

  The Players se nenazývá pátým majorem, i když zatím stále neoficiálním, jen tak. Není to pouze našlapané startovní pole, ale i výše odměn, které dělají z turnaje v TPC Sawgrass maximálně sledovanou akci. Točí se na ní totiž neskutečné peníze.

 • Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  OBRAZEM: Další skvělý turnaj Tigera Woodse

  14. května 2018 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods vyslal další vzkaz, že je skutečně zpátky. Po dvou horších turnajích se opět blýskl v minulém týdnu, když skončil dělený jedenáctý na The Players, neoficiálním pátém majoru golfové sezony. Vítězství už nejen podle Woodse doslova buší na dveře.

 • Webb Simpson
  5

  Zprávy

  Báječný Woods dělený jedenáctý. Vyhrál Simpson, Thomas je číslo 1

  14. května 2018 – GolfExtra.cz

  I když to z pohledu Webba Simpsona nebyl ideální golfový den, na jeho konci mohl slavit. Svůj luxusní náskok na The Players ve finále snad ani nemohl prohospodařit a vyhrál o čtyři rány. Tiger Woods skončil dělený jedenáctý a Justin Thomas usedl na golfový trůn.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení