• Patrick Reed a Jordan Spieth
  1

  Zprávy

  Sladká odplata? Ani ne. Reed věří, že se Spieth vrátí

  13. listopadu 2019 – pv

  Po loňském prohraném Ryder Cupu vybublaly z šatny Američanů nepěkné věci. Vynesl je na povrch především ukřivděný Patrick Reed, který těžce nesl, že byl oddělen od Jordana Spietha. Nyní vybral Tiger Woods na Presidents Cup právě jeho, zatímco Spietha opomenul.

 • Tiger Woods
  2

  Bleskovky

  Woods uctil válečné veterány včetně táty Earla

  12. listopadu 2019 – pv

  Den veteránů má pro Tigera Woodse vždycky zvláštní význam. Když jeho otec Earl Woods odcházel z armády, měl hodnost podplukovníka a za sebou dva odsloužené turnusy ve válce ve Vietnamu. I nyní v čase, kdy si užívá dovolenou, nezapomněl veteránům včetně svého zesnulého táty poděkovat.

 • Presidents Cup
  3

  Zprávy

  Elsovi hoši za otloukánky? Ne úplně. Dálky Američanům nevoní

  11. listopadu 2019 – pv

  Poslední golfový vrchol roku 2019 se blíží, a i když může nechat evropského golfového diváka z fanouškovského hlediska v klidu, určitě bude na co se dívat. Jednak bude hrát Presidents Cup i Tiger Woods, a to je vždycky atraktivní, a za druhé jeho tým nebude tak jasným favoritem, jak by se mohlo na první pohled zdát.

 • Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Švih Tigera Woodse v letech 1997, 2008, 2013 a 2019

  9. listopadu 2019 – haf

  Tiger Woods je už přes dvě dekády celosvětovým symbolem golfu. Většinu té doby mu jednoznačně kraloval, nyní se snaží na samotný vrchol dostat znovu, když je aktuálně sedmý na světě. Jak se ale během jeho kariéry měnil jeho švih?

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Woods vybral sebe, kapitána Ameriku a dva nováčky

  8. listopadu 2019 – jom

  Dalo se to čekat. Tím spíš po nedávném triumfu na ZOZO Championship. Tiger Woods vytáhl z klobouku pro nadcházející Presidents Cup svoje jméno, jako kapitán si udělil jednu z divokých karet. Zbylé tři dostali Patrick Reed, Tony Finau a Gary Woodland.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení