• Brooks Koepka
  1

  Zprávy

  Koepka odmítl trénink s Woodsem. Na The Open má eso v rukávu

  17. července 2019 – pv

  Když někdo z posledních devíti startů na majorech čtyřikrát vyhraje, dvakrát skončí druhý a k tomu ještě jednou v TOP 10, už to asi nebude náhoda. Brooks Koepka je proto hlavním favoritem i nadcházejícího The Open. Potvrdí tam svou fantastickou bilanci z poslední doby?

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Woods před The Open: Ještě to není tak ostré, jak potřebuji

  17. července 2019 – pv

  Tiger Woods v úterý v poledne místního času usedl v Royal Portrush před zástupce médií, aby jim přiznal, že jeho hra ještě není pouhé dva před posledním majorem sezóny úplně vyladěná. Než ve čtvrtek rozehraje The Open, zbývá mu již pouze jedna tréninková jednotka.

 • Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  Woods začne The Open s Reedem. McIlroy s vítězem US Open

  16. července 2019 – GolfExtra.cz

  Jedna známá tvář a jedna stoupající evropská hvězda budou dělat Tigeru Woodsovi společnost v prvních dvou kolech The Open v Royal Portrush. Svůj boj o čtvrtý Klaretový džbán zahájí Woods po boku Američana Patricka Reeda a Angličana Matta Wallace.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Woods už je v Irsku, trénoval s Reedem, DJem a Fowlerem

  15. července 2019 – haf

  Tiger Woods už je na místě činu! V neděli ráno dorazil letadlem z Floridy do Severního Irska, aby jen o pár hodin později už vůbec poprvé v životě stál na prvním týčku hřiště Royal Portrush. The Open, závěrečný major sezony, startuje už ve čtvrtek.

 • Tiger Woods wake up call
  5

  Bleskovky

  Vstávat! Volá Woods v jednu ráno. I tak se chystá na The Open

  9. července 2019 – pv

  I takhle se 15násobný major šampion připravuje na velký turnaj. Tiger Woods je proslulý perfekcionista, a tak nepodcení sebemenší maličkost, aby příští týden uspěl na The Open. Na major v Severním Irsku se připravuje doma i tak, že vstává v evropském čase.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení