• Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Woods bude hrát Memorial, už stihl i inspekci Pebble Beach

  24. května 2019 – jom

  Už žádná dlouhá pauza mezi majory. Tiger Woods si příští týden zahraje svůj oblíbený turnaj Memorial. Vyplní tak mezeru mezi druhým a třetím majorem sezóny, který se uskuteční v Pebble Beach. Na ikonickém hřišti byl hvězdný Američan spatřen ve čtvrtek ráno při prvním průzkumu dějiště letošního U. S. Open.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Nic nefungovalo. Tiger zažil i jedno nové poprvé

  18. května 2019 – jom

  Začalo to podklouznutím při úvodním drivu a prvním pátečním setkáním s hustým roughem v Bethpage Black. A pak se už se to s Tigerem Woodsem vezlo celé kolo. Nepřesnosti při odpalech stály šampióna The Masters postup do víkendových kol. Předčasné sbohem na majoru je po ještě čerstvém triumfu v Augustě pro Tigera novinkou.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  Koepka opět vede na majoru, Woods jako na houpačce

  17. května 2019 – haf

  Nad slovy Brookse Koepky o tom, že vyhrávat na majorech je lehčí než na obyčejných turnajích, můžete sice kroutit hlavou, ale spíše nevěřícně, že v jeho podání jsou pravdivá. Američan totiž vykročil skvěle za obhajobou svého vítězství na PGA Championship a vede.

 • John Daly
  4

  Bleskovky

  Woods božsky setřel Dalyho kvůli buggyně, ten se brání

  16. května 2019 – haf

  Jedním z hlavních témat letošního PGA Championship je možnost Johna Dalyho pohybovat se po hřišti na buggyně. Netradiční výjimku dostal kvůli zdravotním problémům, přesto je pro některé hráče a fanoušky obtížné to akceptovat. Sám Daly se snaží vše vysvětlit.

 • Tiger Woods a Erica Herman
  5

  Zprávy

  Woods s přítelkyní čelí obvinění, je za tím smrt zaměstnance

  15. května 2019 – haf

  V pondělí byl zahájen soudní proces, ve kterém jako obvinění figurují Tiger Woods, jeho přítelkyně Erica Herman a také restaurace The Woods Jupiter. Jde o smrt Nicholase F. Immesbergera, který se opilý zabil v autě. Pracoval přitom právě ve Woodsově restauraci.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení