• Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Tiger Woods znovu vyrazil za sportem, komu držel palce?

  15. září 2019 – haf

  Tiger Woods si užívá volna po náročné sezoně, ale jak to tak vypadá, bez sportu být nedokáže. A tak po návštěvě tenisového US Open, kde si jeho podpory užívali Rafael Nadal a Serena Williams, vyrazil tentokrát na americký fotbal.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Tutovka nebo jen hra? Woods se podepsal jako hrající kapitán

  14. září 2019 – jom

  Zlobí jen všechny napjaté fanoušky, nebo je už jeho účast v Presidents Cupu v roli hrajícího kapitána hotová věc? Tiger Woods svým posledním blogem na stránkách týmové soutěže zamotal hlavu golfové veřejnosti. V podpisu dal totiž najevo, že v Melbourne nebude jen mužem s vysílačkou.

 • Bahamy po hurikánu Dorian
  3

  Bleskovky

  Woods spojil síly s Timberlakem. Pomáhají zničeným Bahamám

  13. září 2019 – jom

  Tiger Woods se dal dohromady se zpěvákem Justinem Timberlakem a dalšími dárci, aby společně pomohli Bahamám, které byly ničivě zasažené Hurikánem Dorian. Ostrovům věnují 6 milionů dolarů na pomoc a obnovu poničených míst.

 • woo3.jpg
  4

  Bleskovky

  Woods podpořil na US Open Nadala. Ten se mu za to poklonil

  3. září 2019 – pv

  Tiger Woods si užívá volna a v rámci něj zavítal do New Yorku na tenisové US Open. Ke sledování si vybral zápas Rafaela Nadala, který stejně jako on vyhrál na stejnojmenném turnaji třikrát. Španělský šampion byl jeho podporou v hledišti Artur Ashe Stadium poctěný.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Další operace. Proč musel Tiger Woods po sezóně "pod kudlu"?

  28. srpna 2019 – pv

  Čtyřikrát operovaná záda nebyla jediným problémem, se kterým se Tiger Woods v této sezóně potýkal. V úterý oznámil, že podstoupil artroskopickou operaci poškozených vazů v levém koleni. Woodsův lékař podle vydaného prohlášení očekává "plné uzdravení".Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení