• Tiger Woods a Phil Mickelson
  1

  Bleskovky

  OBRAZEM: Mickelson vs. Woods jako boxeři

  21. listopadu 2018 – pv

  Souboj velkých rivalů se nezadržitelně blíží. Už tento pátek si to na hřišti Shadow Creek Golf Course v Las Vegas rozdají Tiger Woods a Phil Mickelson o 9 milionů dolarů.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  V jeho hlavě už jsem 20 let, rýpl si Woods do Mickelsona

  19. listopadu 2018 – GolfExtra.cz

  Může s tím nesouhlasit, kroutit hlavou jako Rory McIlroy, nadávat, ale to je tak všechno, co s tím můžete dělat. Ať chcete nebo nechcete, Tiger Woods a Phil Mickelson se příští pátek v Las Vegas utkají o devět milionů dolarů v souboji nazvaném jednoduše The Match.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Woods bude hvězdou svého turnaje, miliony ze Saúdské Arábie odmítl

  9. listopadu 2018 – haf

  Dalo se to čekat, ale nyní je to definitivně potvrzené. Tiger Woods bude hlavní hvězdou svého vlastního turnaje Hero World Challenge, který se uskuteční na přelomu listopadu a prosince na Bahamách. Naopak se neukáže na akci European Tour v Saúdské Arábii, kde přitom ležela na stole spousta peněz. Tiger je ale odmítl.

 • Jordan Spieth a Tiger Woods
  4

  Bleskovky

  Woods už je v žebříčku před Spiethem a míří do TOP 10

  6. listopadu 2018 – pv

  Pohled na aktuální světový golfový žebříček nabízí minimálně jednu zajímavost. Mezi četnými pohyby oběma směry vyčnívá ten, který by ještě před necelým rokem nikdo neprorokoval. Tiger Woods se nachází před Jordanem Spiethem.

 • Phil Mickelson a Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Mickelson: S Tigerem se budeme sázet o 50 000 dolarů

  27. října 2018 – haf

  Jeden milion korun. Cena báječného automobilu, bytu v Ostravě nebo pár lahví luxusního šampaňského Dom Perignon White Gold Jarobeám. A nebo také třeba sázka na neproměněný putt ve velmi očekávaném souboji Tigera Woodse a Phila Mickelsona.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení