• Tiger Woods
  1

  Bleskovky

  Fanoušek vydražil lekci s Tigerem za 4,5 milionu korun

  13. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Přemýšlíte o tom, že byste jednou chtěli pozvednout svou hru díky tréninkové lekci s Tigerem Woodsem? Tak začněte pořádně šetřit. Jedna taková session pro dva hráče totiž byla v pondělí vydražena za neuvěřitelných 210 000 dolarů, tedy více jak 4,5 milionu korun.

 • Butch Harmon
  2

  Zprávy

  Ještě může vyhrávat, věří bývalý kouč Tigera Woodse

  12. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Před pár týdny mnoho golfových příznivců pochybovalo o tom, jestli Tiger Woods vůbec ještě někdy bude hrát. Jeho úspěšný návrat k soutěžnímu golfu na Hero World Challenge ale náladu v golfovém světě naprosto otočil. A optimistický je momentálně i Butch Harmon.

 • Justin Thomas a Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  Golf bez Woodse byl skvělý, teď bude ještě lepší

  6. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Vzhledem k humbuku, který se minulý týden odehrál na Bahamách kolem návratu Tigera Woodse, by se mohlo zdát, že golfová ikona se vrací, aby zachránila svůj sport. Není to tak úplně pravda a potvrzující to i slova komisaře PGA Tour Jaye Monahana.

 • Tiger Woods a Rickie Fowler
  4

  Zprávy

  Hvězdnější než Tiger? Na chvíli ano, teď ještě ty majory

  6. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler je možná jediný golfista současnosti, který má hvězdný potenciál Tigera Woodse. Jediné, co mu chybí, jsou vítězství. V nichž už Tigera zřejmě nedožene, ale pokud by jich pár přidal, hlavně na majorech, popularitě golfu by to jenom prospělo.

 • Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: To nejlepší z návratu Tigera Woodse

  5. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Byl to nečekaně úspěšný návrat Tigera Woodse k soutěžnímu golfu. V minulém týdnu na Bahamách celý týden doslova zářil, a to nejen svým úsměvem, ale i hrou. Vždyť se skóre -8 skončil dělený devátý! A jak jeho návrat viděli svým objektivem fotografové GettyImages?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení